- HAMA

HAMA Външна батерия "Performance 10", 10000 mAh, 3 изхода: USB-C, 2x USB-A
Чрез USB-C връзката външната батерия се зарежда напълно за 7,5 часа
Интегриран LED дисплей: точно показва от 1 до 100 процента колко мощност все още е налична
1 х Вход: USB-C
3 х изхода: 1x USB-C, 2x USB-A
Вход: USB-C
Изход 1 / напрежение 1 / ток 1: USB-C / 5 V / 3 A
Изход 2 / напрежение 2 / ток 2: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Изход 3 / напрежение 3 / ток 3: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Дълбочина 1,6см
Височина 13,9 см
Ширина 6,8см
Тегло 207 гр
HAMA Външна батерия "Performance 10", 10000 mAh, 3 изхода: USB-C, 2x USB-A
Чрез USB-C връзката външната батерия се зарежда напълно за 7,5 часа
Интегриран LED дисплей: точно показва от 1 до 100 процента колко мощност все още е налична
1 х Вход: USB-C
3 х изхода: 1x USB-C, 2x USB-A
Вход: USB-C
Изход 1 / напрежение 1 / ток 1: USB-C / 5 V / 3 A
Изход 2 / напрежение 2 / ток 2: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Изход 3 / напрежение 3 / ток 3: USB-Typ-A / 5 V / 3 A
Дълбочина 1,6см
Височина 13,9 см
Ширина 6,8см
Тегло 207 гр
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет. | 10000 mAh |
| Капацитет. | 10000 mAh |
| Бранд. | Универсален |
| Бранд. | Универсален |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Свързаност. | USB-C |
| Свързаност. | USB-A |
| Свързаност. | USB-C |
| Свързаност. | USB-A |
| Цвят. | Черен |
| Дължина. | 137 мм |
| Изходен ток | 3 A |
| Ширина. | 68 мм |
| Цвят. | Черен |
| Височина. | 16.5 мм |
| Дължина. | 137 мм |
| Ширина. | 68 мм |
| Други | Li-Polymer |
| Височина. | 16.5 мм |
| Изходен ток | 3 A |
| Други | Li-Polymer |
| Тегло | 0.20кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 10000 |
| Напрежение (V) | 5 |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 37 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.20кг |
Външна батерия HAMA Performance 10, 10000 mAh
Останете заредени през целия ден с външната батерия HAMA Performance 10. С капацитет от 10000 mAh можете да заредите смартфона си няколко пъти или да дадете пълен заряд на таблета си. Компактна и преносима, тя е идеалният спътник за дълги дни далеч от контакт.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 10000 mAh осигурява достатъчно енергия за смартфони, таблети и други USB устройства.
- Бързо зареждане — Поддържа изход 2.4A за бързо зареждане на устройствата.
- Компактен дизайн — Тънка и лека, лесно се побира в джоб или чанта.
- LED индикатор — Показва оставащото ниво на батерията с един поглед.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 10000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Изход | 2.4A (макс.) |
| Вход | Micro USB |
| Изходни портове | USB-A |
| LED индикатор | Да |
Какво има в кутията
- Външна батерия HAMA Performance 10
- Micro USB кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









