  • : LS27B800PXPXEN-14
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип на екранаLCD
Технология на дисплеяАктивна TFT матрица
Дължина на диагонала на екрана27"
Вид матрицаIPS
Тип на резбатаDot Pitch
Големина на точката0.1557 мм
Поддържани цветове1.07B
Максимална резолюция3840x2160
Максимална скорост на видео-опресняване60 Hz
Яркост350 cd/m^2
Контраст1 000 : 1
Макс. хоризонтален ъгъл178 °
Макс. вертикален ъгъл178 °
Време за реакция5 ms
HDMI1 (HDMI (Type A))
Изображение - съотношение на размерите16:9
DisplayPort1
Тип захранванеЗахранващ модул
Разположение на захранванетоВътрешен
Максимално входно напрежение240 V
Минимално входно напрежение100 V
Вградени устройстваEco Light Sensor
Включени кабелиЗахранващ кабел
HDMI кабел
USB кабел тип C
Включени аксесоариРъководство за употреба
Видове монтажДесктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел100x100mm
Съвместими стандарти за мониторEnergy Star
VESA FDMI
Външен цвятЧерен
Макс. влажност на околния въздух80 %
Мин. работна влажност на въздуха10 %
Номинално тегло4.7 кг
Тегло6.7 кг
Динамичен контрастMega DCR
Консумирана енергия при работа26.1 W
Максимална температура на околната среда40 °C
Минимална температура на околната среда10 °C
Слушалки1 (3.5 мм мини жак)
USB1 (USB Type C)
Многоканален прегледPicture-in-Picture (PIP)
USB 3.03 (USB 3.0 (Type A))
LAN1 (RJ-45)
Тегло5.00кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR400
Adaptive SyncБез
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
СвързаностUSB 3.0
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
Тегло5.00кг
Samsung LS27B800PXPXEN S80PB 27" UHD IPS монитор
Насладете се на изключителна 4K UHD яснота на 27-инчов IPS панел, идеален за професионалисти, които изискват точност на цветовете и детайли. С поддръжка на HDR400 и USB-C порт с 90W захранване, този монитор оптимизира работното ви пространство, като същевременно предоставя изключително качество на изображението.
Ключови Предимства
  • USB-C с 90W захранване — Свържете лаптопа си с един кабел за видео, данни и зареждане.
  • Вграден USB хъб — Три USB 3.0 порта за лесно свързване на периферни устройства.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване60Hz
Време за реакция5ms
Яркост350 cd/m²
HDR поддръжкаHDR400
Свързаност1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x USB-C (90W PD), 3x USB 3.0, 3.5mm Jack