- Gamemax

Цена
€48 50 / 94 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300004
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm ARGB Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mmTop: 2 x 120/140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pre-installed 4x120mm Dual ring fanARGB light mode controlled via build-in HUBTempered glass front and side panelSupport up to 8 fans
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773041
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300004
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm ARGB Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mmTop: 2 x 120/140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pre-installed 4x120mm Dual ring fanARGB light mode controlled via build-in HUBTempered glass front and side panelSupport up to 8 fans
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773041
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300004
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm ARGB Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mmTop: 2 x 120/140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pre-installed 4x120mm Dual ring fanARGB light mode controlled via build-in HUBTempered glass front and side panelSupport up to 8 fans
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773041
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300004
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm ARGB Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mmTop: 2 x 120/140 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Pre-installed 4x120mm Dual ring fanARGB light mode controlled via build-in HUBTempered glass front and side panelSupport up to 8 fans
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773041
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 2.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm ARGB Fan |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm ARGB Fan |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | ARGB light mode controlled via build-in HUB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-installed 4x120mm Dual ring fan |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support up to 8 fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tempered glass front and side panel |
| РАЗМЕРИ | 421 x 210 x 460 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120/140 mm |
| ТЕГЛО | 5.6 kg |
| Тегло | 6.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 175 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 8.5 |
| Тегло | 6.50кг |
Gamemax Draco XD EATX кутия с Addressable RGB
Покажете своята високопроизводителна конфигурация с Gamemax Draco XD — просторна EATX кутия със страничен панел от закалено стъкло и впечатляващо addressable RGB осветление. Предният панел с мрежа осигурява оптимален въздушен поток за вашите компоненти.
Ключови Предимства
- Просторен интериор — Поддържа EATX, ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, предоставяйки достатъчно място за висок клас хардуер.
- Зашеметяващо RGB осветление — Предварително инсталирани addressable RGB вентилатори и преден RGB панел създават ярко визуално изживяване, управляемо чрез софтуер на дънната платка.
- Отлично охлаждане — Преден панел с мрежа и поддръжка на радиатори до 360 мм осигуряват ефективно разсейване на топлината.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 400 mm |
| Максимална височина на CPU охладител | 175 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 4 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 8.5 kg |
Какво има в кутията
- Gamemax Draco XD кутия
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















