- HAMA

Бързо мрежово зарядно за смартфони с USB-C или Lightning
Поддържа Power Delivery и Qualcomm® Quick Charge ™ 2.0 / 3.0, което гарантира изключително бързо зареждане.
Оптимизиран процес за зареждане, което гарантира максимална скорост при запазване живота на батерията.
Автоматично разпознаване на свързаните устройства.
Мрежово захранване от 100V-240V, подходящо за използване в световен мащаб.
LED индикатор за състоянието на устройството.
Максимална изх. мощност: 20W
Бързо мрежово зарядно за смартфони с USB-C или Lightning
Поддържа Power Delivery и Qualcomm® Quick Charge ™ 2.0 / 3.0, което гарантира изключително бързо зареждане.
Оптимизиран процес за зареждане, което гарантира максимална скорост при запазване живота на батерията.
Автоматично разпознаване на свързаните устройства.
Мрежово захранване от 100V-240V, подходящо за използване в световен мащаб.
LED индикатор за състоянието на устройството.
Максимална изх. мощност: 20W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Мрежово зарядно устройство |
| Тип аксесоар | Мрежово зарядно устройство |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | USB-C |
| Цвят | Бял |
| Изход | 20W |
| Изход | 20W |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.09кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стенно зарядно |
| Изходна мощност (W) | 20 W |
| Изходен конектор | USB-C |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Цвят | Бял |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Тегло (g) | 35 g |
| Тегло | 0.09кг |
Мрежово супер мини-зарядно Hama USB-C, 20W
Зареждайте вашия смартфон, таблет или друго USB-C устройство с максимална скорост с това ултракомпактно зарядно от 20W. Благодарение на миниатюрния си размер е идеално за пътуване или ежедневна употреба, като поддържа Power Delivery 3.0 за бързо и ефективно зареждане.
Ключови Предимства
- Ултракомпактен дизайн — Супер мини форм-факторът спестява място и лесно се побира във всеки джоб или чанта.
- Бързо зареждане — Поддържа Power Delivery 3.0 за бързо зареждане на съвместими устройства.
- Универсална съвместимост — Работи със смартфони, таблети, слушалки и други чрез USB-C.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стенно зарядно |
| Изходна мощност | 20 W |
| Изходен конектор | USB-C |
| Брой изходи | 1 |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 35 g |
Какво има в кутията
- Мрежово супер мини-зарядно Hama USB-C 20W
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















