- HAMA

Бързо мрежово зарядно за смартфони с USB-C
Поддържа Power Delivery и Qualcomm® Quick Charge ™ 2.0 / 3.0, което гарантира изключително бързо зареждане.
Оптимизиран процес за зареждане, което гарантира максимална скорост при запазване живота на батерията.
Автоматично разпознаване на свързаните устройства.
Мрежово захранване от 100V-240V, подходящо за използване в световен мащаб.
LED индикатор за състоянието на устройството.
Максимална изх. мощност: 25W
Бързо мрежово зарядно за смартфони с USB-C
Поддържа Power Delivery и Qualcomm® Quick Charge ™ 2.0 / 3.0, което гарантира изключително бързо зареждане.
Оптимизиран процес за зареждане, което гарантира максимална скорост при запазване живота на батерията.
Автоматично разпознаване на свързаните устройства.
Мрежово захранване от 100V-240V, подходящо за използване в световен мащаб.
LED индикатор за състоянието на устройството.
Максимална изх. мощност: 25W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Мрежово зарядно устройство |
| Тип аксесоар | Мрежово зарядно устройство |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | USB-C |
| Цвят | Бял |
| Изход | 25 W |
| Изход | 25 W |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.09кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стенно зарядно |
| Изходна мощност (W) | 25 W |
| Изходен конектор | USB-C |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Вграден кабел | Не |
| Тегло | 0.09кг |
Hama Super Mini Бързо зарядно 25W
Заредете своя смартфон, таблет или друго USB-C устройство със светкавична скорост благодарение на Hama Super Mini зарядното 25W. Ултракомпактният му дизайн го прави идеален спътник за пътуване, осигурявайки мощно 25W зареждане навсякъде.
Ключови Предимства
- Ултракомпактен дизайн — Минимални размери за лесно пренасяне и спестяване на място.
- Бързо 25W зареждане — Поддържа Power Delivery (PD) и Quick Charge 3.0 за съвместими устройства.
- Универсална съвместимост — Работи със смартфони, таблети и други устройства чрез USB-C порт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стенно зарядно |
| Изходна мощност | 25 W |
| Изходен конектор | USB-C |
| Брой изходи | 1 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Вграден кабел | Не |
Какво има в кутията
- Hama Super Mini Бързо зарядно 25W
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















