- BROTHER

Цена
€135 19 / 264 41 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЕТИКЕТЕН ПРИНТЕР BROTHER P- touch CUBE plus - PTP710BT - PN PTP710BTXG1
Тежест: kg
Цветове: Черен
Ресурс:
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
P-touch CUBE Plus етикетен термотрансферен принтер с Bluetooth ( PT-P710BT )Отпечатвайте трайни етикети с ширина до 24мм от вашия компютър. Презареждайте батерията от USB порта на компютъра ви. Bluetooth интерфейс за печат от вашия смартфон или таблет. Компактен дизайн и много функции. • Създавате етикети с ширина от 3.5 мм до 24 мм• Зареждате литиево-йонната вградена батерия с голям капаците от USB порт за по-голямо удобство• Печат от Вашия компютър или Mac през безплатнния софтуер за дизайн на етикети P-touch Editor• Bluetooth свързаност за бързо и лесно етикетиране от Вашия iOS или Android смартфон или таблетСъвместим с PC и Mac (с USB) и смартфони / таблети (чрез Bluetooth)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология на печат | Директен термичен |
| Максимална ширина на печат (mm) | 24 |
| Резолюция на печат | 180 dpi |
| Скорост на печат (mm/s) | 7.5 |
| Свързаност | Bluetooth |
| Форм фактор | Настолен |
| Нож | Да |
| Отлепвач | Не |
| Максимален диаметър на ролка (mm) | 118 |
| Памет (MB) | 6 |
| Поддържани езици | Няма |
| Тегло | 0.00кг |
Етикетен принтер Brother P-Touch CUBE Plus PT-P710BT
Създавайте професионални етикети директно от вашия смартфон или таблет с компактния Brother P-Touch CUBE Plus. Bluetooth свързаността и безплатното приложение P-touch Design&Print ви позволяват да проектирате и отпечатвате персонализирани етикети по всяко време и навсякъде.
Ключови Предимства
- Безжичен печат — Печатайте от iOS и Android устройства чрез Bluetooth с безплатното приложение.
- Универсално създаване на етикети — Поддържа ленти с ширина от 3.5mm до 24mm за безкрайни възможности за етикетиране.
- Вграден нож — Автоматичният нож осигурява чисти и прецизни срезове.
- Компактен дизайн — Малкият размер позволява лесно поставяне на бюро или рафт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на печат | Директен термичен |
| Максимална ширина на печат | 24 mm |
| Резолюция на печат | 180 dpi |
| Скорост на печат | 7.5 mm/s |
| Свързаност | Bluetooth |
| Форм фактор | Настолен |
| Нож | Да |
| Поддържани езици | Няма |
Какво има в кутията
- Brother PT-P710BT етикетен принтер
- Стартова лента (24mm)
- USB кабел (за зареждане)
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













