- CAMERON SINO

Цена
€5 06 / 9 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерия за телефон 3* 1/2АА 3.6V NiMH 600mAh T279 KX-A36A Cameron Sino
Capacity 600mAh
Voltage 3.6 V
3* 1/2 AA battery
Type Ni-MH
Colour Green
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерия за телефон 3* 1/2АА 3.6V NiMH 600mAh T279 KX-A36A Cameron Sino
Capacity 600mAh
Voltage 3.6 V
3* 1/2 AA battery
Type Ni-MH
Colour Green
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 600 mAh |
| Батерия/Акумулатор формат | 1/2AA |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Химически състав | Ni-MH |
| Батерия/Акумулатор формат | 1/2AA |
| Волтаж | 3.6 V |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Капацитет | 600 mAh |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Размери (мм) | 42.64 x 30.00 x 14.45mm |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 3.6 V |
| Размери (мм) | 42.64 x 30.00 x 14.45mm |
| Марка устройство | PANASONIC; UNIDEN; RADIO SHACK; SONY; TOSHIBA; ALCATEL; SANYO; PHILIPS; GE |
| Марка устройство | PANASONIC; UNIDEN; RADIO SHACK; SONY; TOSHIBA; ALCATEL; SANYO; PHILIPS; GE |
| Модел устройство | Sony SPP55 PP57 SPP58 SPP65 SPP71 SPP72 SPP73 SPP205 SPP250 SPPA20 SPPA40 SPPA60 SPPA110 SPPA250 SPPA400 SPPA450 SPPA700 SPPAQ25 SPPAQ120 SPPAQ150 SPPID300 SPPID400 |
| Модел устройство | Sony SPP55 PP57 SPP58 SPP65 SPP71 SPP72 SPP73 SPP205 SPP250 SPPA20 SPPA40 SPPA60 SPPA110 SPPA250 SPPA400 SPPA450 SPPA700 SPPAQ25 SPPAQ120 SPPAQ150 SPPID300 SPPID400 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Батерия за телефон 3* 1/2AA 3.6V NiMH 600mAh T279 KX-A36A Cameron Sino
Сменете изтощената батерия на безжичния си телефон с тази висококачествена NiMH батерия от Cameron Sino. С капацитет 600mAh осигурява надеждна работа и по-дълго време за разговор и готовност.
Ключови Предимства
- Надеждна мощност — 600mAh NiMH клетки осигуряват постоянна производителност за вашата слушалка.
- Лесна подмяна — Директен заместител на оригиналната батерия T279/KX-A36A.
- Екологична — NiMH технологията е презареждаема и без ефект на паметта.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Химия | NiMH |
| Напрежение | 3.6V |
| Капацитет | 600mAh |
| Конфигурация на клетките | 3 x 1/2AA |
| Марка | Cameron Sino |
| SKU | CS-CPB8013 |
| EAN | 4894128017905 |
Какво има в кутията
- 1 x Батериен пакет (3 x 1/2AA NiMH 600mAh)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








