- ASUS

Цена
€439 00 / 858 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


ProArt Display PA279CRV is a 27-inch 4K HDR monitor designed for professional video editors. This Calman verified display boasts a wide color gamut with 99% DCI-P3 and 99% Adobe RGB coverage and is factory pre-calibrated to Delta E < 2 for exceptional color accuracy. For added convenience, the built-in USB-C port offers DisplayPort support, superfast data transfers, and 96-watt power delivery via a single cable.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 hub |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel Pitch | 0.155 mm |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000:1 (dynamic) |
| HDR Format | HDR10 |
| Colour Support | 1.074 billion colours (10-bit) |
| Colour Gamut | 99% DCI-P3, 100% sRGB, 99% Adobe RGB |
| Response Time | 5 ms (grey-to-grey) |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 60 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 15 - 135 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Features | Picture by picture, HDCP, Trace Free Technology, Colour Temperature Selection, Picture-in-Picture, Low Blue Light technology, Delta E |
| Dimensions (WxDxH) | 61.222 cm x 21.5 cm x 53.811 cm - with stand |
| Weight | 5.78 kg |
| Audio | |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Connectivity | |
| Interfaces | 2 x HDMI USB-C 3 x USB 3.2 downstream 2 x DisplayPort 1.4 Headphones USB 3.2 upstream |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Tilt Angle | -5/+23 |
| Swivel Angle | 60 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 130 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Miscellaneous | |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 26.14 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions & Weight Details | Without stand - width: 61.222 cm - depth: 4.41 cm - height: 36.289 cm - weight: 4.07 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 69.1 cm |
| Shipping Depth | 13.8 cm |
| Shipping Height | 42.7 cm |
| Shipping Weight | 8.69 kg |
| Sustainability Information | |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years Limited warranty - LCD panel - 3 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 27 |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | VESA DisplayHDR 400 |
| Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | USB 3.2 |
| Вградени високоговорители | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 5.78кг |
ASUS ProArt PA279CRV 27-инчов 4K UHD монитор – Професионална цветова точност
Потопете се в свят на истински цветове с ASUS ProArt PA279CRV, 27-инчов 4K UHD IPS монитор, създаден за творчески професионалисти. С фабрично калибриран Delta E < 2, 100% sRGB/Rec.709 и 99% DCI-P3 покритие, той осигурява изключителна цветова точност направо от кутията.
Ключови Предимства
- Професионална цветова точност – Calman Verified с Delta E < 2 гарантира последователни, естествени цветове за обработка на снимки и видео.
- Универсална свързаност – USB-C с 96W Power Delivery, HDMI, DisplayPort и вграден USB хъб за безпроблемен работен процес.
- Ергономичен дизайн – Напълно регулируема стойка с накланяне, завъртане, пивот и регулиране на височината за комфортна работа през целия ден.
- VESA DisplayHDR 400 – Поддръжката на висок динамичен обхват подобрява контраста и яркостта за HDR съдържание.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 27 инча |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | VESA DisplayHDR 400 |
| Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Свързаност | USB-C (96W PD), HDMI, DisplayPort, USB 3.2 |
| Вградени високоговорители | Да (2x2W) |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
Какво има в кутията
- ASUS ProArt PA279CRV монитор
- Основа и стойка
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- DisplayPort кабел
- USB-C кабел
- Бързо ръководство
- Калибрационен доклад
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















