- ASUS

| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | RF Wireless, Bluetooth |
| Интерфейс | Wireless/USB |
| Резолюция, dpi | 42000 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 4 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | Aura Sync |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 67 x 121 x 42 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 54 g |
| Приложение | за забавление и игри |
Цена
€108 96 / 213 11 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | USB ROG Omni wireless receiver |
| Orientation | Right-handed |
| Gaming | Yes |
| Width | 6.7 cm |
| Depth | 12.1 cm |
| Height | 4.2 cm |
| Weight | 54 g |
| Colour | Black |
| Input Device | |
| Connectivity Technology | Wireless, wired |
| Interface | USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 7 |
| Movement Resolution | 42000 dpi |
| Performance | 50 G maximum acceleration, 750 inches per second, polling rate: 8000 Hz via USB, polling rate: 4000 Hz via Wireless |
| Cable Length | 2 m |
| Features | ASUS Aura Sync RGB LED, palm grip, claw grip, ROG Micro Switches, fingertip grip, DPI switch button, track-on-glass sensor, PTFE mouse feet, ROG SpeedNova wireless technology, on-board memory, 100 million clicks, ROG AimPoint Pro optical sensor |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Mouse feet, grip tape, TypeC ROG Paracord, extender dongle, wireless dongle, ROG sticker, ROG Polling Rate Booster |
| Battery | |
| Technology | Lithium Ion |
| Run Time (Up To) | 135 hour(s) |
| Software / System Requirements | |
| Software Included | Armoury Crate |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 42000 DPI |
| Брой бутони (count) | 5 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 54 g |
| RGB подсветка | Не |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 90 h (2.4 GHz) / 150 h (Bluetooth) |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.24кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
ASUS ROG Keris II Ace Wireless Mouse Black
Изпитайте безкомпромисна скорост и прецизност с ASUS ROG Keris II Ace – безжична игрална мишка, създадена за конкурентен еспорт. С тегло само 54 g и ултрагъвкав паракорд кабел, тя осигурява леко плъзгане и светкавична реакция.
Ключови Предимства
- Ултралек дизайн — Само 54 g намаляват умората по време на дълги игрови сесии, позволявайки бързи и прецизни движения.
- ROG SpeedNova безжична технология — Осигурява 2.4 GHz безжична връзка с почти нулева латентност, плюс Bluetooth 5.1 за гъвкава свързаност.
- Оптичен сензор ROG AimPoint Pro — 42 000 DPI с отклонение от 1% за пиксел-перфектно проследяване.
- Издръжливи оптични микро превключватели ROG — Оценени за 100 милиона кликвания, осигуряват мигновено задействане и постоянна производителност.
- PTFE крачета — 100% чист PTFE осигурява гладко и безпроблемно плъзгане върху всяка повърхност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 42000 DPI |
| Брой бутони | 5 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 54 g |
| RGB подсветка | Не |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | До 90 h (2.4 GHz) / 150 h (Bluetooth) |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- ROG Keris II Ace безжична мишка
- ROG паракорд кабел
- USB приемник
- USB удължител за приемник
- ROG стикер
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










