- CAMERON SINO

Цена
€7 42 / 14 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерия за телефон 3* АА 3.6V NiMH 1300mAh GPT392 KX-A36 Cameron Sino
Capacity 1300mAh
Voltage 3.6 V
3* AA battery
Type Ni-MH
Colour Green
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерия за телефон 3* АА 3.6V NiMH 1300mAh GPT392 KX-A36 Cameron Sino
Capacity 1300mAh
Voltage 3.6 V
3* AA battery
Type Ni-MH
Colour Green
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Батерия/Акумулатор формат | 3 * AA |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Химически състав | Ni-MH |
| Батерия/Акумулатор формат | 3 * AA |
| Волтаж | 3.6 V |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Размери (мм) | 50.57 x 42.47 x 14.35mm |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 3.6 V |
| Размери (мм) | 50.57 x 42.47 x 14.35mm |
| Марка устройство | PANASONIC; RADIO SHACK; SONY; GE; COBRA; UNIDEN |
| Марка устройство | PANASONIC; RADIO SHACK; SONY; GE; COBRA; UNIDEN |
| Модел устройство | Sony BP-T18 BP-T24 SPP-933 SPP-934 SPP-A1050 SPP-A1070 SPP-A1071 SPP-A900 SPP-A9276 SPP-A946 SPP-A957 SPP-A967 SPP-A968 SPP-D900 SPP-ER1 SPP-ER101 SPP-N1020 SPP-N1025 SPP-S2430 |
| Модел устройство | Sony BP-T18 BP-T24 SPP-933 SPP-934 SPP-A1050 SPP-A1070 SPP-A1071 SPP-A900 SPP-A9276 SPP-A946 SPP-A957 SPP-A967 SPP-A968 SPP-D900 SPP-ER1 SPP-ER101 SPP-N1020 SPP-N1025 SPP-S2430 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Батерия за телефон 3x AA 3.6V NiMH 1300mAh GPT392 KX-A36 Cameron Sino
Сменете износената батерия на телефона си с тази висококачествена NiMH батерия от Cameron Sino. Проектирана за безжични телефони, тя осигурява надеждно захранване от 3.6V с капацитет 1300mAh за по-дълги разговори и време в готовност.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 1300mAh осигурява по-дълга употреба между зарежданията.
- NiMH технология — Екологична и без ефект на паметта.
- Перфектно съвпадение — Директен заместител за GPT392, KX-A36 и много други модели безжични телефони.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Химия | NiMH |
| Напрежение | 3.6V |
| Капацитет | 1300mAh |
| Клетки | 3x AA |
| Производител | Cameron Sino |
| SKU | CS-P501HL |
| EAN | 4894128023623 |
Какво има в кутията
- 1x Батериен пакет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








