- CAMERON SINO

Цена
€23 63 / 46 22 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерия за телефон Avaya DECT 3740 3,7V 1100mAh LiIon CAMERON SINO
Capacity 1100mAh
Voltage 3.7 V
Type LiIon
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерия за телефон Avaya DECT 3740 3,7V 1100mAh LiIon CAMERON SINO
Capacity 1100mAh
Voltage 3.7 V
Type LiIon
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1100 mAh |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Волтаж | 3.7 V |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Капацитет | 1100 mAh |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Размери (мм) | 73.60 x 43.50 x 11.00mm |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Волтаж | 3.7 V |
| Размери (мм) | 73.60 x 43.50 x 11.00mm |
| Марка устройство | AVAYA; AASTRA |
| Марка устройство | AVAYA; AASTRA |
| Модел устройство | DeTeWe DT413 DT423 Mitel DT433 EX Ascom D61 D65 D81 660273 DH5 DH5-AABAAA/2E Aastra DT413 DT423 DT433 DT433 EX Innovaphone D81 EX Avaya DECT 3740 DECT 3749 3700 EX Part Number |
| Модел устройство | DeTeWe DT413 DT423 Mitel DT433 EX Ascom D61 D65 D81 660273 DH5 DH5-AABAAA/2E Aastra DT413 DT423 DT433 DT433 EX Innovaphone D81 EX Avaya DECT 3740 DECT 3749 3700 EX Part Number |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой слушалки (count) | 1 |
| Дисплей | Монохромен |
| Капацитет на телефонния указател (contacts) | 100 |
| Идентификация на повикващия | Да |
| Време в готовност (h) | 200 |
| Време за разговор (h) | 10 |
| Телефонен секретар | Не |
| Свободни ръце | Да |
| Bluetooth | Не |
| Обхват на закрито (m) | 50 |
| Обхват на открито (m) | 300 |
| Цвят | Черен |
| Еко режим | Не |
| Черен списък | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Батерия за Avaya DECT 3740 – 3,7V 1100mAh Li-Ion от Cameron Sino
Поддържайте безжичния си телефон Avaya DECT 3740 в отлично състояние с тази висококачествена резервна батерия от Cameron Sino. Проектирана да отговаря или надвишава OEM спецификациите, тя осигурява надеждна мощност за продължителни разговори и време в готовност.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 1100mAh осигурява дълга употреба между зарежданията.
- Li-Ion технология — Лека, без ефект на паметта и постоянна мощност.
- Перфектно съвпадение — Директен заместител на оригиналната батерия за Avaya DECT 3740.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | Cameron Sino |
| Модел | CS-AYD810CL |
| Напрежение | 3,7V |
| Капацитет | 1100mAh |
| Химия | Li-Ion |
| Съвместимост | Avaya DECT 3740 |
Какво има в кутията
- 1x Батерия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







