- HAMA

Цена
€8 66 / 16 94 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HAMA Мини-трипод за смартфон "Pocket II Rotation", 04649
Мин. Височина - Макс. Височина 6,5 -6,5 см
Размер на опаковката 15 см
Максимално натоварване: 300 g
Тегло 80 гр
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HAMA Мини-трипод за смартфон "Pocket II Rotation", 04649
Мин. Височина - Макс. Височина 6,5 -6,5 см
Размер на опаковката 15 см
Максимално натоварване: 300 g
Тегло 80 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Трипод |
| Материал | Пластмаса |
| Макс. тегло на товароносимост | 0.300 kg |
| Мин. височина (cm) | 6.5 cm |
| Макс. височина (cm) | 6.5 cm |
| Монтиране на фотоапарат | 1/4 инчов болт |
| Предназначен за | Смартфон |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип статив | Мини/Настолен |
| Материал | Пластмаса |
| Максимална височина (cm) | 17 cm |
| Максимално натоварване (kg) | 0.3 кг |
| Тип глава | Сферична |
| Минимална височина (cm) | 13 см |
| Сгъната дължина (cm) | 17 cm |
| Брой секции (count) | 4 |
| Тегло (kg) | 80 g |
| Бързо освобождаваща плоча | Не |
| Нивелир | Не |
| Тегло | 0.08кг |
HAMA Мини-трипод за смартфон "Pocket II Rotation", 04649
Превърнете своя смартфон в стабилна камера с мини-трипода HAMA Pocket II Rotation. Компактният му дизайн се побира във всеки джоб, а гъвкавата сферична глава и въртящ се държач ви позволяват да уловите идеалния ъгъл всеки път.
Ключови Предимства
- Ултра-преносим — Сгъва се само до 17 см, лесно се побира в чанта или джоб.
- Гъвкаво позициониране — 360° въртене и наклон за портретни или пейзажни снимки.
- Универсална скоба за смартфон — Държи устройства до 7,5 см ширина, с гумирани дръжки за сигурност.
- Лек — Тежи само 80 г, идеален за пътуване и влогване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип статив | Мини/Настолен |
| Материал | Пластмаса |
| Максимална височина | 17 cm |
| Минимална височина | 13 cm |
| Сгъната дължина | 17 cm |
| Тегло | 80 g |
| Тип глава | Сферична |
| Бързо освобождаваща плоча | Не |
| Нивелир | Не |
Какво има в кутията
- HAMA Pocket II Rotation мини-трипод
- Скоба за смартфон
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















