  • : PSD532G56002S
  • : RAM Памет
  • : 10 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Предназначен заЛаптопи
Вид262-Pin Small Outline Dual In-Line Memory Module (SODIMM)
Памет, типDDR5 Non-ECC Unbuffered
Обем, GB32 GB (1x32 GB)
Честота, MHz5 600 MHz
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Памет, типDDR5
Предназначен заЛаптопи
ВидSODIMM
ВидSODIMM
Памет, типDDR5
Обем, GB32
Обем, GB32
ПодкатегорияПамети за преносими компютри
Тегло0.02кг
АтрибутСтойност
Тип паметSO-DIMM DDR5
Капацитет32
Честота (MHz)5600
Брой модули1
CAS латентност (CL)46
Напрежение (V)1.1
Поддръжка на ECCНе
РадиаторНе
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаXMP 3.0
ЦвятЧерен
Тегло0.02кг
Patriot Signature SODIMM 32GB DDR5 5600MHz памет за лаптоп
Ключови Предимства
  • Бърза DDR5 технология — Честота от 5600MHz осигурява до 50% повече честотна лента в сравнение с DDR4, намалявайки времето за зареждане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип паметSO-DIMM DDR5
Капацитет32 GB
Честота5600 MHz
Брой модули1
CAS латентностCL46
Напрежение1.1 V
Поддръжка на ECCНе
РадиаторНе
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаXMP 3.0
ЦвятЧерен
Какво има в кутията