- Ubiquiti

Цена
€175 00 / 342 27 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi‑Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Еднолентов 5 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 450 |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 1 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Да |
| IP защита | IP65 |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Ubiquiti LTU-Pro 5GHz LTU 24dBi PtMP точка за достъп
Осигурете дългообхватна и висококапацитетна безжична свързаност с Ubiquiti LTU-Pro. Проектирана за точка-многоточка (PtMP) инсталации, тази точка за достъп използва LTU технология за превъзходна производителност и мащабируемост в мрежи на доставчици на интернет услуги и корпоративни мрежи.
Ключови Предимства
- Високоусилваща антена — Интегрирана 24dBi антена осигурява силен сигнал на големи разстояния.
- LTU технология — Собствен протокол на Ubiquiti за подобрена спектрална ефективност и ниска латентност.
- Гигабитова свързаност — 1x GbE порт с PoE поддръжка за лесен монтаж.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Честотна лента | 5 GHz |
| Усилване на антената | 24 dBi |
| Макс. изходна мощност | 22 dBm |
| Ethernet портове | 1x Gigabit |
| Безжична технология | LTU |
| Монтаж | Външен |
Какво има в кутията
- Ubiquiti LTU-Pro точка за достъп
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







