  • : 306-7ZW6E27-C24
  • : Водни
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Vendor_url
https://www.msi.com/Liquid-Cooling/MAG-CORELIQUID-E360
CPU socket support
Intel: LGA 1150/1151/1155/1156/1200/1700/1851
AMD: AM5/AM4/TR4/sTRx4
Dimensions
394 x 119.2 x 27mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Vendor_urlhttps://www.msi.com/Liquid-Cooling/MAG-CORELIQUID-E360
CPU Socket SupportIntel: LGA 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 1200/ 1700/ 1851
CPU Socket SupportAMD: AM5/ AM4/ TR4/ sTRx4
BearingFluid Dynamic Bearing (FDB)
Dimensions394 x 119.2 x 27mm
Pump SpecificationPump Noise Level: 20 dBA (avg.)
Pump SpecificationPump Life Expectancy: 200,000 hours in typical use
Pump SpecificationPump Rated Current: 0.25A (Max: 0.5A)
Pump SpecificationPump Power Consumption: 3W (Max: 6W)
Pump SpecificationPump Speed: 3000 RPM ± 10%
Pump SpecificationPump Connector 4-pin
Pump SpecificationCold Plate Material: Copper
Pump SpecificationBlock Dimensions: 74.9 x 65.4 x 54.2 mm
Fan InformationPWM Mode: Yes
Fan InformationRadiator Material: Aluminum
Fan InformationNumber of Fans: 3
Fan InformationRadiator Size: 360mm
Fan InformationWater Cooling Tube Material: Black Rubber
Fan InformationFan Air Flow: 25.5~75.04 CFM
Fan InformationFan Life Expectancy: 50,000 hrs@40℃
Fan InformationFan Rated Current: 0.25A(Max:0.4A)
Fan InformationFan Power Consumption: 3W(Max:4.8W)
Fan InformationCable Length (PWM Cable): 550 / 500 mm
Fan InformationFan Connector: 4-Pin
Fan InformationFan Lighting: ARGB
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип охладителAIO водно охлаждане
Размер на радиатор360 mm