Захранване Ruijie RG-NIS-PA120-54, 54V/120W, 2.2A, индустриално
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RG-NIS-PA120-54
  • : Конектори
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Тип конекторIEC C14
ЦвятЧерен
Тегло0.10кг
Осигурете надеждно и стабилно захранване за вашето индустриално мрежово оборудване с Ruijie RG-NIS-PA120-54. Това високоефективно захранване доставя 54V DC при 120W, осигурявайки постоянна производителност в взискателни среди.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ПроизводителRuijie
МоделRG-NIS-PA120-54
Изходно напрежение54V DC
Изходен ток2.2A
Изходна мощност120W