Seasonic захранване PSU ATX 3.1 750W Gold, Full Modular, PCIe 5.1 - FOCUS-GX-750-V4-WHITE
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: FOCUS-GX-750-V4-WHITE
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E Gen5 12VHPWR x 1PCI-Express 6+2 pin x 2Molex x 3SATA x 84+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Бял
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878575
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Бял
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878575
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК750 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИMolex x 3
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИSATA x 8
КОНЕКТОРИPCI-E Gen5 12VHPWR x 1
ОХЛАЖДАНЕ135 mm вентилатор
ЦВЯТБял
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ДРУГИDigital Hybrid Fan Control
ДРУГИUnsurpassed silent performance in Fanless Mode
ДРУГИFully Modular
ДРУГИIndividual White Cables with Braided Pattern
ДРУГИNew OptiSink technology and a stunning white finish
ДРУГИUpgraded to comply with the ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards
ЕФЕКТИВНОСТ90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS GOLD
Тегло3.23кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)750
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 2x 6+2-пинов
SATA конектори (count)8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140
ЦвятБял
Тегло3.23кг
Seasonic FOCUS-GX-750-V4-WHITE 750W 80+ Gold напълно модулно ATX 3.1 захранване
Подобрете своя компютър със Seasonic FOCUS-GX-750-V4-WHITE – захранване с мощност 750W, 80+ Gold ефективност, пълна модулност и най-новия стандарт ATX 3.1. Вграденият 12V-2x6 (PCIe 5.1) конектор осигурява съвместимост с най-новите видеокарти, а белият цвят придава елегантен завършек на системата.
Ключови Предимства
  • ATX 3.1 и PCIe 5.1 — С оригинален 12V-2x6 конектор за следващо поколение GPU, гарантиращ стабилно захранване и бъдеща съвместимост.
  • 120mm вентилатор с хидродинамичен лагер — Безшумен режим с интелигентно управление, което спира вентилатора при ниски натоварвания (Zero RPM).
  • Компактна дължина 140mm — Лесно се побира в повечето mid-tower кутии, оставяйки достатъчно място за кабели.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност750 W
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора120 мм
SATA конектори8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина140 mm
ЦвятБял
Какво има в кутията
  • Seasonic FOCUS-GX-750-V4-WHITE захранване
  • Комплект модулни кабели (включва 1x 12V-2x6 кабел, 2x PCIe 6+2 кабела, 1x 4+4 EPS кабел, SATA кабели, Molex кабели)