- CISCO

| Предназначен за | Switches |
| Тип | Twinaxial cable |
| Тип конектор 1 | SFP28 |
| Тип конектор 2 | SFP28 |
| Дължина, m | 3 m |
| Цвят | Black |
| Други | IEEE 802.3, SFP28 MSA, SFF-8402, Infiniband, EIA 364-1000 |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€130 74 / 255 71 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Network Cable Type | Direct attach cable - SFF-8402/IEEE 802.3by |
| Technology | Twinaxial |
| Features | Latching connectors |
| Length | 3 m |
| Colour | Orange |
| Connectivity | |
| Connector | SFP28 |
| Connector (Second End) | SFP28 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | ELV, RoHS, MSA SFF-8472 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | 1-year warranty |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Compatibility Information | |
| Designed For | P/N: C9200L-24PXG-2Y-A, C9200L-24PXG-2Y-A=, C9200L-24PXG-2Y-E, C9200L-24PXG-2Y-E=, C9200L-48PXG-2Y-A, C9200L-48PXG-2Y-A=, C9200L-48PXG-2Y-E, C9200L-48PXG-2Y-E=, C9300-NM-2Y, C9300-NM-2Y=, C9300-NM-2Y-RF, C9400-SUP-1XL-Y, C9400-SUP-1XL-Y/2, C9400-SUP-1XL-Y=, C9400-SUP-1XL-Y-B, C9500-24Y4C-10E, C9500-24Y4C-1A, C9500-24Y4C-1E, C9500-24Y4C-A, C9500-24Y4C-A=, C9500-24Y4C-E, C9500-24Y4C-E=, C9500-24Y4C-EA-7, C9500-24Y4C-EDU, C9500-24Y4C-P, C9500-48Y4C, C9500-48Y4C-1A, C9500-48Y4C-1E, C9500-48Y4C-A, C9500-48Y4C-A=, C9500-48Y4C-A-BUN, C9500-48Y4C-A-RF, C9500-48Y4C-E, C9500-48Y4C-E=, C9500-48Y4C-EDU, C9500-48Y4C-E-RF, C9500-48Y4C-P, C9600-LC-48YL, C9600-LC-48YL=, N3K-C3264C-E, N3K-C3264C-E=, N3K-C36180YC-R, N9K-C92160YC-X-C, N9K-C92160YC-X-RF, N9K-C92160YC-X-WS, N9K-C92300YC, N9K-C92300YC=, N9K-C92300YC-RF, N9K-C92348GC-X, N9K-C92348GC-X=, N9K-C9236C=, N9K-C9236C-RF, N9K-C9236C-WS, N9K-C93180YC-EX_BR, N9K-C93180YC-EX-24, N9K-C93180YC-EX24=, N9K-C93180YC-EX-BCMN, N9K-C93180YC-EX-BPNY, N9K-C93180YC-EX-RF, N9K-C93180YC-EX-WS, N9K-C93180YC-FX=, N9K-C93180YC-FX-24, N9K-C93180YC-FX24=, N9K-C93180YC-FXB2S, N9K-C93180YC-FX-H, N9K-C93180YC-FX-RF, N9K-C93180YC-FX-WS, N9K-C93240YC-FX2, N9K-C93240YC-FX2=, N9K-C93240YC-FX2-B, N9K-C93360YC-FX2, N9K-C93360YC-FX2=, N9K-C9348GC-FXP=, N9K-C9348GC-FXP-B1, N9K-C9348GC-FXP-OR, N9K-C9348GC-FXP-RF, N9K-X96136YC-R, N9K-X96136YC-R=, N9K-X97160YC-EX-RF, NCS-55A1-24Q6H-S, NCS-55A1-24Q6H-S=, NCS-55A1-48Q6H, NCS-55A1-48Q6H=, NCS-55A2-MOD-HD-S, NCS-55A2-MOD-HD-S=, NCS-55A2-MOD-S, NCS-55A2-MOD-S=, NCS-55A2-MOD-SE-S, NCS-55A2-MOD-SE-S=, NCS-55A2-MOD-S-RF, NCS-55A2-MOD-SYS, NCS-55A2-MOD-SYS=, UCSC-MLOM-C25Q-04, UCSC-MLOM-C25Q-04=, UCSC-PCIE-C25Q-04, UCSC-PCIE-C25Q-04=, UCSC-PCIE-ID25GF, UCSC-PCIE-ID25GF=, UCSC-PCIE-QD25GF, UCSC-PCIE-QD25GF=, UCS-FI-6454, UCS-FI-6454=, UCS-FI-6454-CH, UCS-FI-6454-RF, UCS-FI-6454-U, UCS-FI-6454-U-RF, UCS-IOM-2408, UCS-IOM-2408=, UCS-IOM-2408-8SFP, UCS-IOM-2408-8SFP= |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Комутатори |
| Подкатегория | Routers & Switches Accessories |
| Тип конектор 1 | SFP28 |
| Тип | Twinaxial |
| Цвят | Black |
| Тип конектор 2 | SFP28 |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Дължина, m | 3 |
| Тегло | 0.19кг |
Кабел Cisco 25GBASE-CU SFP28, 3 метра
Подобрете своя дейта център с Cisco SFP-H25G-CU3M= – високопроизводителен пасивен меден кабел 25G SFP28. Проектиран за къси разстояния и високоскоростни връзки, той осигурява надеждна пропускателна способност от 25 Gbps с ултраниска латентност и консумация на енергия. Идеален за top-of-rack суичове, връзки сървър-суич и сторидж мрежи в корпоративни среди.
Ключови Предимства
- Икономична 25G свързаност — Пасивният меден дизайн елиминира скъпите оптики, намалявайки общите разходи за къси връзки до 3 метра.
- Ниска латентност и консумация — Директното медно свързване гарантира почти нулева латентност и минимален разход на енергия в сравнение с оптичните трансивъри.
- Лесна инсталация — Предварително терминиран с SFP28 конектори; не изисква конфигурация, просто включете в съвместими Cisco портове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | SFP-H25G-CU3M= |
| Тип кабел | 25GBASE-CU SFP28 директно медно свързване |
| Дължина | 3 метра |
| Скорост на данни | 25 Gbps |
| Тип конектор | SFP28 (SFP28 към SFP28) |
| Дебелина на проводника | 30 AWG |
| Материал на обвивката | PVC |
| Минимален радиус на огъване | 25 мм |
| Работна температура | 0°C до 70°C |
| Съответствие | IEEE 802.3by, SFF-8402, RoHS |
Какво има в кутията
- Cisco SFP-H25G-CU3M= 3м SFP28 DAC кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





