- CAMERON SINO

Цена
€15 34 / 30 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерия за апарат FUJI NP40 Li-Ion 3.7V, 700MAH, Cameron Sino
Производител: Cameron Sino
Този артикул е качествен еквивалент на батерии за фотоапарати и е подходящ за следните модели:
ROLLEI DA10
ROLLEI DB60
ROLLEI DP60
ROLLEI DX63
ROLLEI DX68
Tribute DT6
Fuji Finepix F402
Fuji Finepix F610
Fuji Finepix F700 Zoom
Pentax OptioS
Pentax OptioS
Pentax OptioS4i
BENQ DC-E605
BENQ DC E600
BENQ DCE600
BENQ DC E800
BENQ DCE800
BENQ DC X600
Pentax DLI8
Pentax DL18
ROLLEI DB60
ROLLEI DP60
ROLLEI DX63
ROLLEI DX68
Tribute DT6
Fuji Finepix F402
Fuji Finepix F610
Fuji Finepix F700 Zoom
Pentax OptioS
Pentax OptioS
Pentax OptioS4i
BENQ DC-E605
BENQ DC E600
BENQ DCE600
BENQ DC E800
BENQ DCE800
BENQ DC X600
Pentax DLI8
Pentax DL18
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерия за апарат FUJI NP40 Li-Ion 3.7V, 700MAH, Cameron Sino
Производител: Cameron Sino
Този артикул е качествен еквивалент на батерии за фотоапарати и е подходящ за следните модели:
ROLLEI DA10
ROLLEI DB60
ROLLEI DP60
ROLLEI DX63
ROLLEI DX68
Tribute DT6
Fuji Finepix F402
Fuji Finepix F610
Fuji Finepix F700 Zoom
Pentax OptioS
Pentax OptioS
Pentax OptioS4i
BENQ DC-E605
BENQ DC E600
BENQ DCE600
BENQ DC E800
BENQ DCE800
BENQ DC X600
Pentax DLI8
Pentax DL18
ROLLEI DB60
ROLLEI DP60
ROLLEI DX63
ROLLEI DX68
Tribute DT6
Fuji Finepix F402
Fuji Finepix F610
Fuji Finepix F700 Zoom
Pentax OptioS
Pentax OptioS
Pentax OptioS4i
BENQ DC-E605
BENQ DC E600
BENQ DCE600
BENQ DC E800
BENQ DCE800
BENQ DC X600
Pentax DLI8
Pentax DL18
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерии |
| Напрежение (V) | 3.7 V |
| Капацитет (mAh) | 700 mAh |
| Химически състав | Li-Ion |
| Съвместими модели | DA10;DB60;DP60;DX63;DX68;DT6;Finepix F402;Finepix F610;Finepix F700 Zoom;OptioS;OptioS4i;DC-E605;DC-E600;DC-E800;DC X600;DLI8;DL18; |
| Съвместим бранд | Fujifilm |
| Предназначен за | Фотоапарати без огледало |
| Предназначен за | Моментален фотоапарат |
| Предназначен за | Видео камера |
| Предназначен за | Компактни фотоапарати |
| Предназначен за | D-SLR фотоапарати |
| Тегло | 0.02кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | Nikon D2H, D2X, D2Hs, D2Xs, D3, D3s, D3X, D4, D4s |
| Съвместимост | Nikon Z50 / Z30 / Zfc (EN-EL25) |
| Съвместимост | Canon EOS-1D Mark III, 1Ds Mark III, 1D Mark IV |
| Съвместимост | Устройства, съвместими с Sony NP-FM50 |
| Съвместимост | Panasonic Lumix DMC-S3 |
| Съвместимост | Canon EOS Rebel T2i, T3i, T4i, T5i, EOS 600D, 550D, 650D, 700D, Kiss X5, X4, X6 |
| Съвместимост | Canon EOS 5D Mark II |
| Съвместимост | Canon EOS 5D Mark III |
| Съвместимост | Canon EOS 5D Mark IV |
| Съвместимост | Canon EOS 5DS |
| Съвместимост | Canon EOS 5DS R |
| Съвместимост | Canon EOS 6D |
| Съвместимост | Canon EOS 7D |
| Съвместимост | Canon EOS 7D Mark II |
| Съвместимост | Canon EOS R (с адаптер) |
| Съвместимост | Canon PowerShot SX220 HS |
| Съвместимост | Canon PowerShot SX230 HS |
| Съвместимост | Canon PowerShot SX240 HS |
| Съвместимост | Nikon Coolpix P600, P900 |
| Съвместимост | Nikon D4, D4s |
| Съвместимост | Kodak EasyShare Z1012 IS, Z1015 IS, Z1085 IS, Z1485 IS, Z8612 IS, Z980, Z990, M580, M590, M1033, M1093 IS, V1073, V1273, V1253, V1233, V1003, P880, P850, P712, DX7590, DX6490, Z812 IS, Z712 IS, Z612, Z650, Z700, Z710, Z740, Z760, Z885, Z915, Z950, Z981, Z |
| Съвместимост | Canon NB-13L, NB13MC |
| Съвместимост | GoPro Hero 9 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 10 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 11 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 12 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 5, Hero 6, Hero 7, Hero 8 |
| Съвместимост | GoPro Hero 5 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 6 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 7 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero 8 Black |
| Съвместимост | GoPro Hero Plus |
| Съвместимост | GoPro Hero 4, Hero 4 Plus |
| Съвместимост | GoPro Hero 3, Hero 3+ |
| Съвместимост | Nikon D40, D60, D3000, D5000 |
| Съвместимост | Nikon D500, D600, D610, D750, D780, D800, D800E, D810, D810A, D850, Z5, Z6, Z6 II, Z7, Z7 II, Zf и други, използващи серия EN-EL15 |
| Съвместимост | Nikon D7500 |
| Съвместимост | Nikon D7200 |
| Съвместимост | Nikon D7100 |
| Съвместимост | Nikon D7000 |
| Съвместимост | Nikon D610 |
| Съвместимост | Nikon D600 |
| Съвместимост | Nikon D810 |
| Съвместимост | Nikon D800 |
| Съвместимост | Nikon D800E |
| Съвместимост | Nikon D850 |
| Съвместимост | Nikon Z5 |
| Съвместимост | Nikon Z6 |
| Съвместимост | Nikon Z6 II |
| Съвместимост | Nikon Z7 |
| Съвместимост | Nikon Z7 II |
| Съвместимост | Nikon Zf |
| Съвместимост | Canon EOS M (с адаптер) |
| Съвместимост | JVC VG114 MC |
| Съвместимост | Samsung SLB10A |
| Съвместимост | Устройства, съвместими с Olympus Li-50B |
| Съвместимост | Nikon D70, D70s, D80, D90, D100, D200, D300, D300s, D700 |
| Съвместимост | Samsung BP70A |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Капацитет (mAh) | 700 mAh |
| Напрежение (V) | 3.7V |
| Оригинална/Заместваща | Заместваща |
| Презареждаема | Да |
| Тегло (g) | 20 g |
| Тегло | 0.02кг |
Батерия Cameron Sino NP-40 Li-Ion за фотоапарати Fuji – 3.7V, 700mAh
Заредете вашия фотоапарат Fuji с увереност, използвайки заместващата батерия Cameron Sino CS-NP40FU. Проектирана да отговаря или надвишава оригиналната производителност на NP-40, тази литиево-йонна клетка осигурява надеждна и дълготрайна енергия, за да не пропуснете нито един кадър.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — 700mAh осигуряват удължено време за снимане, намалявайки нуждата от често презареждане.
- Висококачествени Li-Ion клетки — Без мемори ефект; зареждайте по всяко време, без да намалявате живота на батерията.
- Перфектна съвместимост — Прецизно проектирана да пасва на фотоапарати Fuji, използващи батерии NP-40, осигурявайки безпроблемна работа.
- Вградена защита — Защита от презареждане, преразреждане и късо съединение пази вашия фотоапарат в безопасност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Li-Ion |
| Капацитет | 700mAh |
| Напрежение | 3.7V |
| Презареждаема | Да |
| Оригинална/Заместваща | Заместваща |
Какво има в кутията
- Батерия Cameron Sino CS-NP40FU
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







