- GENIUS

Цена
€44 23 / 86 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF520BT-PW
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 20 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 10 W
ДИАПАЗОН: 40 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: Аудио жак 3.5 mmBluetooth
BLUETOOTH: Да
ФУНКЦИИ: Bass controlTone controlVolume controlLine-in JackHeadphone Jack
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Total 20 watts (RMS) output powerBluetooth wood speakers for listening from mobile phones, tablets, PC, or audio devices3D surround effect and Bass enhancement1" tweeter for soft treble sound3" woofer drivers for mid-low bass
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 1896 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262152
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF520BT-PW
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 20 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 10 W
ДИАПАЗОН: 40 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: Аудио жак 3.5 mmBluetooth
BLUETOOTH: Да
ФУНКЦИИ: Bass controlTone controlVolume controlLine-in JackHeadphone Jack
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Total 20 watts (RMS) output powerBluetooth wood speakers for listening from mobile phones, tablets, PC, or audio devices3D surround effect and Bass enhancement1" tweeter for soft treble sound3" woofer drivers for mid-low bass
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 1896 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262152
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF520BT-PW
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 20 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 10 W
ДИАПАЗОН: 40 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: Аудио жак 3.5 mmBluetooth
BLUETOOTH: Да
ФУНКЦИИ: Bass controlTone controlVolume controlLine-in JackHeadphone Jack
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Total 20 watts (RMS) output powerBluetooth wood speakers for listening from mobile phones, tablets, PC, or audio devices3D surround effect and Bass enhancement1" tweeter for soft treble sound3" woofer drivers for mid-low bass
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 1896 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262152
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF520BT-PW
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 20 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 10 W
ДИАПАЗОН: 40 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: Аудио жак 3.5 mmBluetooth
BLUETOOTH: Да
ФУНКЦИИ: Bass controlTone controlVolume controlLine-in JackHeadphone Jack
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Total 20 watts (RMS) output powerBluetooth wood speakers for listening from mobile phones, tablets, PC, or audio devices3D surround effect and Bass enhancement1" tweeter for soft treble sound3" woofer drivers for mid-low bass
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 1896 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262152
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 20 W |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 20 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 10 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 10 W |
| Bluetooth | Да |
| ДИАПАЗОН | 40 Hz - 20 KHz |
| ДИАПАЗОН | 40 Hz - 20 KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1" tweeter for soft treble sound |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3" woofer drivers for mid-low bass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3D surround effect and Bass enhancement |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bluetooth wood speakers for listening from mobile phones, tablets, PC, or audio devices |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Total 20 watts (RMS) output power |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1" tweeter for soft treble sound |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3" woofer drivers for mid-low bass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3D surround effect and Bass enhancement |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bluetooth wood speakers for listening from mobile phones, tablets, PC, or audio devices |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Total 20 watts (RMS) output power |
| ФУНКЦИИ | Headphone jack |
| ФУНКЦИИ | Volume control |
| ФУНКЦИИ | Bass control |
| ФУНКЦИИ | Line-in Jack |
| ФУНКЦИИ | Tone control |
| ЦВЯТ | Дърво |
| ЦВЯТ | Дърво |
| ФУНКЦИИ | Volume control |
| ФУНКЦИИ | Bass control |
| ФУНКЦИИ | Headphone jack |
| ФУНКЦИИ | Line-in Jack |
| ФУНКЦИИ | Tone control |
| ТЕГЛО | 1896 g |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| ТЕГЛО | 1896 g |
| Тегло | 2.48кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) (W) | 20 |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Цвят | Дърво |
| Честотен диапазон | 60 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
| Тегло | 2.48кг |
Genius SP-HF520BT 2.0 Bluetooth тонколони – естествено борово дърво, 20W RMS, 3D Surround
Насладете се на богат, изпълващ стаята звук с нотка елегантност. Genius SP-HF520BT съчетава 20W RMS мощност с корпуси от истинско борово дърво и усъвършенствана 3D Surround технология, за да достави топло, завладяващо аудио, което вдъхва живот на музиката, филмите и игрите. Bluetooth свързаността позволява безжично стриймване от всяко устройство, а класическият дървен завършек допълва всеки интериор.
Ключови Предимства
- Автентична дървена акустика — Корпусите от масивно борово дърво намаляват резонанса и подобряват естествената яснота на звука, осигурявайки по-топло и детайлно слушане в сравнение с пластмасовите тонколони.
- Безжично Bluetooth стриймване — Сдвоявайте лесно със смартфон, таблет или лаптоп и се наслаждавайте на висококачествено аудио без кабелна бъркотия.
- 3D Surround звук — Вградената 3D обработка разширява стерео образа, създавайки по-широка, кинематографична звукова сцена за филми и игри.
- Мощни 20W RMS изход — Доставя чист, без изкривявания звук при по-висока сила, идеален за десктоп употреба, малки стаи или домашен офис.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Обща мощност (RMS) | 20 W |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Честотен диапазон | 60 Hz - 20 kHz |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Включен субуфер | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
| Цвят | Дърво |
Какво има в кутията
- 2 x Сателитни тонколони
- Захранващ адаптер
- 3.5mm аудио кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







