- GENIUS

Цена
€7 61 / 14 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF180-WOOD
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF180-WOOD
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF180-WOOD
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF180-WOOD
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 3 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 3 W |
| ДИАПАЗОН | 150 Hz - 20 KHz |
| ДИАПАЗОН | 150 Hz - 20 KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| РАЗМЕР САТЕЛИТИ | 77 x 152 x 100 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Broad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio Jack |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy Access Volume Control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Simple Operation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wooden Enclosure for Perfect Sound |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Broad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio Jack |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy Access Volume Control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Simple Operation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wooden Enclosure for Perfect Sound |
| ДИСТАНЦИОННО | ДА, кабелно |
| ЦВЯТ | Дърво |
| ЦВЯТ | Дърво |
| ДИСТАНЦИОННО | ДА, кабелно |
| ТЕГЛО | 714 g |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| ТЕГЛО | 714 g |
| Тегло | 0.69кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | USB |
| Обща мощност (RMS) (W) | 6 W |
| Захранване | USB |
| Цвят | Дърво |
| Честотен диапазон | 180 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
| Тегло | 0.69кг |
Genius SP-HF180 2.0 дървени тонколони – естествен звук, компактен дизайн
Насладете се на чист и балансиран звук с тонколоните Genius SP-HF180 2.0. Изработени от истинско дърво за топъл и резонансен звук, тези USB-захранвани колони осигуряват 6W RMS мощност без изкривяване – идеални за музика, филми и ежедневна работа с компютър.
Ключови Предимства
- Корпус от истинско дърво — Намалява резонанса и подобрява акустичната яснота за по-богато звуково изживяване.
- Удобно USB захранване — Няма нужда от електрически контакт; просто включете в USB порта на компютъра за захранване и аудио.
- Компактна 2.0 конфигурация — Две сателитни колонки, които се побират на всяко бюро, без да жертват качеството на звука.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обща мощност (RMS) | 6 W |
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | USB |
| Захранване | USB |
| Цвят | Дърво |
Какво има в кутията
- 2 x SP-HF180 сателитни колонки
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









