КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-SP-HF180-WOOD
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| ДИАПАЗОН | 150 Hz - 20 KHz |
| ДИАПАЗОН | 150 Hz - 20 KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Broad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio Jack |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy Access Volume Control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Simple Operation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wooden Enclosure for Perfect Sound |
| ДИСТАНЦИОННО | ДА, кабелно |
| ЦВЯТ | Дърво |
| ЦВЯТ | Дърво |
| ДИСТАНЦИОННО | ДА, кабелно |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| МАТЕРИАЛ | Дърво |
| Тегло | 0.69кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Дърво |
| Честотен диапазон | 180 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
| Тегло | 0.69кг |
Genius SP-HF180 2.0 дървени тонколони – естествен звук, компактен дизайн
Насладете се на чист и балансиран звук с тонколоните Genius SP-HF180 2.0. Изработени от истинско дърво за топъл и резонансен звук, тези USB-захранвани колони осигуряват 6W RMS мощност без изкривяване – идеални за музика, филми и ежедневна работа с компютър.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Обща мощност (RMS) | 6 W |