- CAMERON SINO

Цена
€43 86 / 85 78 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Item No.:CS-HTR620BL
Type:Ni-MH
Capacity:2500mAh / 7.20Wh
Voltage:3.6v
Color:Black
Dimension:60.35 x 54.60 x 22.10mm
EAN Code:4894128143574
Net Weight:106.5g / 3.76oz
Gross Weight:176.5g / 6.23oz
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Item No.:CS-HTR620BL
Type:Ni-MH
Capacity:2500mAh / 7.20Wh
Voltage:3.6v
Color:Black
Dimension:60.35 x 54.60 x 22.10mm
EAN Code:4894128143574
Net Weight:106.5g / 3.76oz
Gross Weight:176.5g / 6.23oz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Химически състав | Ni-MH |
| Марка устройство | HETRONIC; KOMATSU; ABITRON |
| Химически състав | Ni-MH |
| Марка устройство | HETRONIC; KOMATSU; ABITRON |
| Волтаж | 3.6 V |
| Модел устройство | Hetronic Potain P-63418-95 Nova Mini CS 434 HET300 HT-01 Mini FBH300 NOVA-S NOVA-M NOVA-L NOVA-XL GL ERGO ERGO-F MINI NOVA Komatsu remote control transmitters Abitron Mini EX2-22 |
| Волтаж | 3.6 V |
| Модел устройство | Hetronic Potain P-63418-95 Nova Mini CS 434 HET300 HT-01 Mini FBH300 NOVA-S NOVA-M NOVA-L NOVA-XL GL ERGO ERGO-F MINI NOVA Komatsu remote control transmitters Abitron Mini EX2-22 |
| Капацитет | 2500 mAh |
| Капацитет | 2500 mAh |
| Размери (мм) | 60.35 x 54.60 x 22.10mm |
| Размери (мм) | 60.35 x 54.60 x 22.10mm |
| Тегло | 0.11кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2500 |
| Напрежение (V) | 3.6 |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 9 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.11кг |
Резервна батерия за дистанционно управление Hetronic Potain P-63418-95, Komatsu трансмитери, Abitron Mini EX2-22 – 3.6V 2500mAh NiMH
Възстановете пълната мощност на вашите индустриални дистанционни управления с тази висококачествена резервна батерия Cameron Sino. Проектирана да отговаря или надвишава оригиналните спецификации, тя осигурява надеждна комуникация и непрекъсната работа на тежката ви техника.
Ключови Предимства
- Дълготраен капацитет — 2500mAh осигурява удължено време на работа, намалявайки престоя на обекта.
- Перфектна съвместимост — Проектирана за дистанционни управления Hetronic Potain P-63418-95, Komatsu трансмитери и Abitron Mini EX2-22.
- Надеждна NiMH химия — Без мемори ефект, постоянно изходно напрежение и отличен жизнен цикъл.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | NiMH |
| Напрежение | 3.6V |
| Капацитет | 2500mAh |
| Съвместими устройства | Дистанционни управления, индустриални трансмитери |
| Оригинална/OEM | Съвместима |
Какво има в кутията
- 1 x Резервна батерия Cameron Sino
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








