- CAMERON SINO

Цена
€29 88 / 58 44 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CS-GDC20XL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CS-GDC20XL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2600 mAh |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 9.62 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.05кг |
Батерия за нашийник / каишка за куче GARMIN CS-GDC20XL Li-ion 3,7V 2600 mAh от Cameron Sino
Поддържайте вашия Garmin проследяващ нашийник зареден и готов за всяко приключение. Тази висококачествена резервна батерия осигурява надеждна работа и дълготрайна мощност, за да не изгубите никога своя четириног приятел.
Ключови Предимства
- Дълготрайна мощност — Капацитет от 2600 mAh осигурява удължено време на работа, намалявайки нуждата от чести презареждания.
- Перфектна съвместимост — Проектирана специално за Garmin устройства за нашийници/каишки, гарантирайки сигурно прилягане и оптимална електрическа връзка.
- Надеждна Li-ion технология — Без мемори ефект и с нисък саморазряд, батерията е винаги готова, когато ви потрябва.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Li-ion |
| Напрежение | 3,7 V |
| Капацитет | 2600 mAh |
| Съвместимо устройство | Нашийник / Каишка за куче (Garmin) |
| Производител | Cameron Sino |
| Модел | CS-GDC20XL |
Какво има в кутията
- 1x Батерия Cameron Sino CS-GDC20XL
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







