  • : TD500V2-MGNN85-SL0
  • : Кутии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Включени вентилатори1
ЦвятЧерен
Разширителни слотове7
Размери (mm)499 x 210 x 500 mm
Съвместимост на РадиаториГор.Панел: 120/240/280/360mm
Съвместимост на РадиаториЗад.Панел: 120mm
Височина CPU Охладителдо 165 mm
Дължина GPUдо 380 mm
Вид кутияMiddle Tower
Дължина PSUдо 200 mm
Захранващ блок850 W
ВентилаториГор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm
Формат Дънна платкаMini ITX
Формат Дънна платкаMicro ATX
Формат Дънна платкаATX
ГнездаНе
Брой фиксирани вътрешни гнезда...2 x 3.5''
Брой фиксирани вътрешни гнезда...3 x 2.5"
Други...Воден охладител ML360 Atmos MAX + AIO Mobius120P ARGB Вентилатори
Портове1 x USB-C 3.2 Gen2
Портове2 x USB-A 3.2 Gen1
Тегло11.00кг
АтрибутСтойност
Тип кутияMid Tower
Поддържани форм фактори на дънна платкаE-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Страничен панелЗакалено стъкло
ЦвятЧерен
Максимална дължина на GPU (mm)380
Максимална височина на CPU охладител (mm)165
Включени вентилатори (count)3
Предни USB портовеUSB 3.0 x 2, USB 3.2 Type-C
Форм фактор на захранванеATX
2.5" слотове за дискове (count)4
3.5" слотове за дискове (count)2
Поддръжка на радиаторОтпред: 360mm, Отгоре: 360mm, Отзад: 120mm
RGB подсветкаДа
Тегло (kg)10.5
Тегло11.00кг
Cooler Master TD500 Max: Предварително инсталирано 850W Gold захранване и 360 AIO охладител
Открийте следващото ниво на сглобяване на компютри с Cooler Master TD500 Max — средна кутия, която идва с фабрично монтирано 850W 80 PLUS Gold захранване и 360 мм течен охладител тип „всичко в едно“. Това цялостно решение ви спестява време и гарантира перфектна съвместимост, осигурявайки отлично охлаждане и подредено управление на кабелите направо от кутията.
Ключови Предимства
  • Първокласно охлаждане — 360 мм AIO течен охладител поддържа ниски температури на процесора дори при тежки натоварвания.
  • Надеждно захранване — 850W 80 PLUS Gold сертифицирано захранване доставя ефективна и стабилна мощност за графични карти от висок клас.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип кутияMid Tower
Страничен панелЗакалено стъкло
Включени вентилатори3
2.5" слотове за дискове4
3.5" слотове за дискове2
RGB подсветкаДа
Тегло10.5 кг
Какво има в кутията
  • Кутия Cooler Master TD500 Max