Ключови Предимства
  • Вграден Микрофон — Улавя околния звук за по-пълна картина на сигурността.
  • Гъвкави Опции за Захранване — Поддържа както 12V DC, така и PoE (802.3af) за лесен монтаж.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Сензор за Изображение1/2.8" Progressive Scan CMOS
Макс. Резолюция1920 × 1080
Обектив2.8 mm фиксиран, F1.6
IR ОбхватДо 30 m
Обхват на Бяла СветлинаДо 30 m
Видео КомпресияH.265+/H.265/H.264+/H.264
WDRЦифров WDR
Намаляване на Шума3D DNR
АудиоВграден микрофон
Защита от ПроникванеIP67
Захранване12 VDC ± 25%, PoE (802.3af)
Консумация на ЕнергияМакс. 6.5 W
РазмериØ70 × 155.3 mm