  • : 27U511SA-W.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
Screen size
27"
Screen type
IPS, Anti-Glare
Refresh rate
100 Hz
Screen resolution
1920 x 1080
Screen aspect ratio
16:9
Color gamut
NTSC 72% (CIE1931)
Brightness
250 cd/m²
Color saturation
16.7M
Contrast
1300:1
Response time
5ms
I/O
HDMI Yes
USB Downstream Port: Yes (USB-A, 2ea)
Audio
5W x2
Mechanical design
Tilt
3-Side Virtually Borderless Design,
Wall Mountable: 100 x 100 mm
Features
Auto Brightness
Flicker Safe
HDR 10
Reader Mode
Smart Energy Saving
Power adapter
External Power(Adapter), 100~240Vac, 50/60Hz
Power consumption
20.1W
Weight
5.6kg
Dimensions
611.8 x 450.9 x 209.9
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeIPS, Anti-Glare
Screen size27"
FeaturesFlicker Safe
FeaturesReader Mode
FeaturesSmart Energy Saving
FeaturesHDR 10
FeaturesAuto Brightness
Screen Resolution1920 X 1080
Screen aspect ratio16:9
Brightness250 cd/㎡
Brightness250 cd/m²
Contrast1300:1
I/OHDMI Yes
I/OUSB Downstream Port: Yes (USB-A, 2ea)
Weight5.6kg
Dimensions611.8 x 450.9 x 209.9
Warranty36 Months
Refresh rate100 Hz
Color Saturation16.7M
Response Time5ms
Aspect Ratio16:9
Mechanical DesignTilt
Mechanical Design3-Side Virtually Borderless Design,
Mechanical DesignWall Mountable: 100 x 100 mm
Color GamutNTSC 72% (CIE1931)
Power Consumption20.1W
Audio5W x2
Power AdapterExternal Power(Adapter), 100~240Vac, 50/60Hz
Тегло5.60кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncБез
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
Тегло5.60кг
LG 27U511SA-W 27" 4K UHD IPS Монитор
Ключови Предимства
  • 4K UHD Резолюция — Четири пъти повече детайли от Full HD за кристален текст и живи цветове.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана27"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване60 Hz