- DURACELL

Цена
€7 42 / 14 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерии DURACELL OPTIMUM LR03 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 8 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерии DURACELL OPTIMUM LR03 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 8 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1150 mAh |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.725 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.03кг |
Алкални батерии Duracell Optimum AAA – 8 броя в блистер
Насладете се на дълготрайна и надеждна мощност с алкалните батерии Duracell Optimum AAA. Създадени с иновативната технология на Duracell, тези клетки осигуряват допълнителен живот и допълнителна мощ за вашите ежедневни устройства. Независимо дали за дистанционни управления, играчки или фенерчета, Duracell Optimum гарантира, че вашите уреди работят на върхова производителност.
Ключови Предимства
- Допълнителен живот — Собствената формула Optimum на Duracell осигурява повече мощност за устройства с висока консумация.
- Доверена марка — Duracell е марката №1 за надеждна работа на батерии.
- Устойчиви на изтичане — Проектирани да предпазват устройствата ви от вредни течове до 10 години при съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Размер | AAA (LR03) |
| Напрежение | 1.5V |
| Количество | 8 батерии в блистерна опаковка |
Какво има в кутията
- 8 x Алкални батерии Duracell Optimum AAA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





