- DURACELL

Цена
€7 42 / 14 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерии DURACELL OPTIMUM LR6 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 8 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерии DURACELL OPTIMUM LR6 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 8 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR6 |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR6 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 3000 |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Гейминг контролери |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Съвместимо устройство | LED светлини |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | Факли |
| Съвместимо устройство | Безжични джаджи |
| Съвместимо устройство | R/C играчки |
| Съвместимо устройство | Контролер за Xbox |
| Съвместимо устройство | Винтоверт |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | PLC контролер |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Съвместимо устройство | Поливна система |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Съвместимо устройство | Фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Баркод скенер |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 4.5 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 months |
| Тегло | 0.03кг |
Алкални батерии Duracell Optimum AA (8 броя)
Насладете се на превъзходна мощност и дълготрайност с батериите Duracell Optimum AA. Създадени с технология за удължен живот, те осигуряват постоянна производителност за вашите енергоемки устройства.
Ключови Предимства
- Удължен живот — Иновативната формула Optimum на Duracell предоставя повече енергия за взискателни устройства.
- Защита от протичане — Гарантирани за 10 години при съхранение, така че можете да разчитате, че ще бъдат готови, когато ви потрябват.
- Универсални — Идеални за широка гама домакинска електроника, от дистанционни управления до безжични мишки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | AA (LR6) |
| Химичен състав | Алкална |
| Номинално напрежение | 1.5 V |
| Брой в опаковка | 8 батерии |
| Опаковка | Блистер |
Какво има в кутията
- 8 x Алкални батерии Duracell Optimum AA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





