- Ubiquiti

Цена
€128 16 / 250 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Note. Enhancer compatible with G5 Pro cameras purchased after June 13, 2023.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Минимална температура на околната среда | -20 °C |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Външен цвят | Бял |
| External Material | поликарбонат |
| Степен на защита | IPX5 |
| Номинално тегло | 0.21 кг |
| Макс. влажност на околния въздух | 90 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Максимална консумирана енергия | 4.5 W |
| Диаметър | 18.5 мм |
| Сертификати | FCC, IC, CE |
| Максимална консумирана енергия | 4.5 W |
| External Material | поликарбонат |
| Номинално тегло | 0.21 кг |
| Степен на защита | IPX5 |
| Външен цвят | Бял |
| Макс. влажност на околния въздух | 90 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Диаметър | 18.5 мм |
| Сертификати | FCC, IC, CE |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | -20 °C |
| Тегло | 0.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.50кг |
Ubiquiti UACC-G5-Enhancer G5 Pro Vision Enhancer
Разширете обхвата на нощното виждане на вашата G5 Pro камера с Ubiquiti UACC-G5-Enhancer. Този дългообхватен IR LED и прожектор аксесоар значително подобрява работата при слаба светлина, осигурявайки ясни кадри дори в пълен мрак.
Ключови Предимства
- Подобрено нощно виждане — Мощни IR LED и прожектор разширяват видимостта до 100 метра, улавяйки детайли в пълна тъмнина.
- Безпроблемна интеграция — Проектиран специално за G5 Pro камера, лесен за монтаж и свързване без допълнителни инструменти.
- Устойчива конструкция — Устойчивият на атмосферни влияния корпус гарантира надеждна работа на открито.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Продукт | Ubiquiti UACC-G5-Enhancer G5 Pro Vision Enhancer |
| SKU | UACC-G5-ENHANCER |
| EAN | 810084691731 |
| Съвместимост | G5 Pro камера |
| Източник на светлина | IR LED + Прожектор |
| Макс. обхват | 100 m |
| Материал | Устойчив на атмосферни влияния корпус |
| Монтаж | Директен монтаж на G5 Pro |
Какво има в кутията
- 1x UACC-G5-Enhancer
- Монтажен хардуер
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







