- HP_INC.

Цена
€229 85 / 449 55 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


HP 625 - Webcam - tilt - colour - 4 MP - 1920 x 1080 - audio - USB 3.0
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Webcam |
| Audio Support | Yes: built-in two microphones |
| Connectivity Technology | Wired |
| Width | 9.5 cm |
| Depth | 6.553 cm |
| Height | 5.55 cm |
| Weight | 181 g |
| Camera | |
| Type | Colour - tilt |
| Max Digital Video Resolution | 1920 x 1080 |
| Video Capture | 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 60 fps 1280 x 720 @ 30 fps |
| Features | WebEx compatible, privacy shutter, noise reduction, Auto Focus, auto-framing, Microsoft Teams compatible, Windows Hello compatible, 78° diagonal field of view, 92° field of view (diagonal), Google Meet compatible, 360° rotation, Zoom Certified, BlueJeans compatible, YouTube compatible, XSplit compatible, Twitch compatible, GoToMeeting compatible, 66° field of view (diagonal), 5x digital zoom, Vidyo compatible, OBS compatible, Fuze compatible |
| Image Sensor | |
| Type | 4 MP |
| Total Pixels | 1920 x 1080 |
| Tilting | |
| Range (degree) | 90 |
| Interfaces | |
| Computer Interface | USB 3.0 |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Carrying pouch, privacy cover |
| Cables Included | 1 x USB cable - 1.5 m |
| Colour | Black |
| Software / System Requirements | |
| Software Included | HP Accessory Center |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 12.4 cm |
| Shipping Depth | 10.6 cm |
| Shipping Height | 6.3 cm |
| Shipping Weight | 259 g |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Webcam |
| Audio Support | Yes: built-in two microphones |
| Connectivity Technology | Wired |
| Width | 9.5 cm |
| Depth | 6.553 cm |
| Height | 5.55 cm |
| Weight | 181 g |
| Type | Colour - tilt |
| Type | 4 MP |
| Max Digital Video Resolution | 1920 x 1080 |
| Features | WebEx compatible, privacy shutter, noise reduction, Auto Focus, auto-framing, Microsoft Teams compatible, Windows Hello compatible, 78° diagonal field of view, 92° field of view (diagonal), Google Meet compatible, 360° rotation, Zoom Certified, BlueJeans |
| Computer Interface | USB 3.0 |
| Cables Included | 1 x USB cable - 1.5 m |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Range (degree) | 90 |
| Colour | Black |
| Video Capture | 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 60 fps 1280 x 720 @ 30 fps |
| Total Pixels | 1920 x 1080 |
| Shipping Width | 12.4 cm |
| Software Included | HP Accessory Center |
| Shipping Depth | 10.6 cm |
| Shipping Height | 6.3 cm |
| Shipping Weight | 259 g |
| Included Accessories | Carrying pouch, privacy cover |
| Тегло | 0.18кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Видео резолюция | 1080p (Full HD) |
| Кадрова честота (fps) | 30 fps |
| Тип на връзката | USB-A |
| Вграден микрофон | Да |
| Зрителен ъгъл (°) | 66° |
| Цвят | Черен |
| Автофокус | Не |
| HDR | Не |
| Шторка за поверителност | Не |
| Монтаж | Щипка |
| Премахване на фон | Не |
| Съвместима ОС | Windows, macOS |
| Тегло | 0.18кг |
HP 625 FHD Уеб Камера – Кристално чисто Full HD видео за безпроблемни конферентни разговори
Насладете се на остри и реалистични видео разговори с HP 625 FHD уеб камера. Разделителната способност Full HD 1080p и широкоъгълният обектив гарантират, че винаги изглеждате професионално, а вграденият микрофон с шумопотискане улавя гласа ви с яснота.
Ключови Предимства
- Full HD 1080p резолюция — Насладете се на детайлно видео при 30 кадъра в секунда за естествено движение.
- Широк зрителен ъгъл 66° — Перфектно кадрирайте себе си или включете колега в кадъра.
- Вградени двойни микрофони — Усъвършенстваното шумопотискане филтрира фоновите шумове.
- USB-A Plug-and-Play — Не са необходими драйвери; просто свържете и започнете срещата.
- Универсална щипка за монтаж — Сигурно закрепване за лаптопи, монитори или триножници.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Максимална видео резолюция | 1080p (Full HD) |
| Кадрова честота | 30 fps |
| Зрителен ъгъл | 66° |
| Тип фокус | Фиксиран фокус |
| Микрофон | Двоен стерео с шумопотискане |
| Свързване | USB-A |
| Монтаж | Щипка (монитор/лаптоп) + резба за триножник |
| Шторка за поверителност | Не |
| HDR | Не |
| Съвместима ОС | Windows, macOS |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- HP 625 FHD уеб камера
- Ръководство за бърз старт
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















