- Gamdias

Цена
€52 88 / 103 42 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ATHENA-M3-WHITE
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120mm ARGB PWM FansRear: 1 x 120mm ARGB PWM Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront : 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Advanced Mesh Front Panel for Optimal Ventilation4 Built-in PWM ARGB Fans with 8-port HubSync with 5V ARGB MotherboardSupports Motherboards up to E-ATXGen 2 Type-C Port ReadyPSU length limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 460 x 218 x 450 mm
ТЕГЛО: 6.59 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501162
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ATHENA-M3-WHITE
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120mm ARGB PWM FansRear: 1 x 120mm ARGB PWM Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront : 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Advanced Mesh Front Panel for Optimal Ventilation4 Built-in PWM ARGB Fans with 8-port HubSync with 5V ARGB MotherboardSupports Motherboards up to E-ATXGen 2 Type-C Port ReadyPSU length limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 460 x 218 x 450 mm
ТЕГЛО: 6.59 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501162
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ATHENA-M3-WHITE
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120mm ARGB PWM FansRear: 1 x 120mm ARGB PWM Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront : 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Advanced Mesh Front Panel for Optimal Ventilation4 Built-in PWM ARGB Fans with 8-port HubSync with 5V ARGB MotherboardSupports Motherboards up to E-ATXGen 2 Type-C Port ReadyPSU length limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 460 x 218 x 450 mm
ТЕГЛО: 6.59 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501162
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ATHENA-M3-WHITE
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120mm ARGB PWM FansRear: 1 x 120mm ARGB PWM Fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront : 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Advanced Mesh Front Panel for Optimal Ventilation4 Built-in PWM ARGB Fans with 8-port HubSync with 5V ARGB MotherboardSupports Motherboards up to E-ATXGen 2 Type-C Port ReadyPSU length limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 460 x 218 x 450 mm
ТЕГЛО: 6.59 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501162
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | RGB button |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120mm ARGB PWM Fans |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120mm ARGB PWM Fan |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Sync with 5V ARGB Motherboard |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 Built-in PWM ARGB Fans with 8-port Hub |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Mesh Front Panel for Optimal Ventilation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gen 2 Type-C Port Ready |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU length limitation: 200 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports Motherboards up to E-ATX |
| РАЗМЕРИ | 460 x 218 x 450 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front : 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 6.59 kg |
| Тегло | 7.61кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 340 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.8 kg |
| Тегло | 7.61кг |
Gamdias ATHENA M3 White — E-ATX Mid-Tower с 4x A-RGB вентилатора, мрежа и закалено стъкло
Представете своята конфигурация в зашеметяващ стил с Gamdias ATHENA M3 White. Тази просторна mid-tower кутия поддържа дънни платки до E-ATX и осигурява изключителен въздушен поток чрез мрежест преден панел с висока проходимост, докато четирите предварително инсталирани 120mm A-RGB вентилатора създават жива светлинна визия зад кристално чистия страничен панел от закалено стъкло.
Ключови Предимства
- Превъзходен въздушен поток — Целият мрежест преден панел осигурява неограничен прием на хладен въздух, поддържайки компонентите при оптимални температури дори при натоварване.
- Зашеметяващо A-RGB осветление — Четирите включени 120mm адресируеми RGB вентилатора се синхронизират с дънната платка за милиони цветове и динамични ефекти.
- Просторен интериор — Побира E-ATX, ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, както и дълги графични карти и високи CPU охладители.
- Модерна свързаност — Предният I/O панел включва USB-C порт за бърз трансфер на данни и удобен достъп.
- Двойни панели — стъкло и мрежа — Страничен панел от закалено стъкло, за да покажете компонентите си, и мрежест преден панел за производителност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU | 340 mm |
| Максимална височина на CPU охладител | 160 mm |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm A-RGB |
| Предни USB портове | USB-C, USB 3.0 x2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 5.8 кг |
Какво има в кутията
- Gamdias ATHENA M3 White кутия
- 4 x 120mm A-RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект винтове и аксесоари
- Ръководство на потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













