Монитор, LG 32GS95UV-B, 31.5" 4K UHD OLED Dual-Mode, 0.03ms (GtG), UHD (3840x 2160), 4K 240Hz, FHD 480Hz, 1500000:1, 450 cd/m2, 1000:1, DCI-P3 98%, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, DTS, Speacer 7Wx2, VRR, HDR 400, USB Down/Up-stream, HDMI, DisplayPort, Tilt, Height,
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 32GS95UV-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Станете свидетели на големия взрив от иновативни технологии, Dual-Mode.
Този монитор открива нов клас, задоволявайки всички геймъри и внасяйки изцяло нова ера в игрите.
Безупречно прилягащ към бюрото ви, ще завладее погледа ви с грандиозно усещане за мащаб.
Не е необходимо да се колебаете между честотата на опресняване и разделителната способност.
С Dual-Mode, сертифициран от VESA, можете да се потопите в графично богати игри на UHD 240Hz и незабавно да превключите на FHD 480Hz на 24",27" или 32" монитор, който предпочитате, за бързи игри само с натискане на клавиш за бърз достъп.
Блестящият OLED дисплей издига цветовете на следващо ниво на наситеност.
Представяне на новата идентичност на UltraGear с унифицирания шестоъгълен дизайн.
Създайте своя собствена стая за игри с изчстен, уникален дизайн.
Тя предоставя на геймърите по-просторно място за игра, което им помага да играят удобно.
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияOLED
Smart OS-
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Разстояние м/у точките, mm0.1814 x 0.1814 mm
Време за реакция, ms0.03ms
Честота на опресняване, Hz240Hz
Яркост, cd/m2450cd/m2
Статичен контраст1 500 000:1
Динамичен контраст1 500 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители7W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб3 USB 3.0
НаклонTilt
Хоризонтално завъртанеSwivel
Вертикално завъртанеPivot
Регулиране на височина110 mm
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h32 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 25.0 x 51.1 (62.1) cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch31.5
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms0.03
Честота на опресняване, Hz240
Яркост, cd/m2450
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h32
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)240Hz / 480Hz
Време за реакция (ms)0.03ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR400
Adaptive SyncFreeSync Premium Pro
Adaptive SyncG-Sync съвместим
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
LG 32GS95UV-B 31.5" 4K UHD OLED Dual-Mode гейминг монитор
Открийте гейминга от ново поколение с първия в света Dual-Mode OLED дисплей. Превключвайте безпроблемно между 4K при 240Hz за невероятни детайли и Full HD при 480Hz за ултра-бърза състезателна игра. С време за реакция от 0.03ms и безкраен контраст, всеки кадър е плавен и реалистичен.
Ключови Предимства
  • Dual-Mode гъвкавост — Моментално превключвайте между 4K 240Hz и FHD 480Hz, за да отговорите на всеки жанр игра без компромис.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на дисплея31.5"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване4K: 240Hz / FHD: 480Hz
Време за реакция (GtG)0.03ms
Яркост450 cd/m²
Цветова гамаDCI-P3 98%
HDR поддръжкаHDR400
Адаптивен синхронAMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync съвместим
Високоговорители7W x 2, DTS Virtual:X