Монитор, LG 32U631A-B, 31.5" QHD LED AG, IPS, 100Hz, 5ms, 250 cd/m2, 1000:1, QHD (2560 x 1440), sRGB 99% , HDR 10, USB-C (PD 15W), HDMI, LG Switch, Dynamic Action Sync, Reader mode, Headphone out, Tilt, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : 32U631A-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мониторът LG QHD (2560 х 1440) с технология IPS осигурява ясни и постоянни цветове.
Свържете вашия лаптоп към монитора с USB-C кабел за до 15 W захранване и връзка на дисплея.
Приложението LG Switch помага да оптимизирате монитора в съответствие с вашата работа и живот.
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция2560x1440
Разстояние м/у точките, mm0.2727 x 0.2727 mm
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz100Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C (PD 15W)
USB хъб-
НаклонTilt
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 23.5 x 51.3 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch31.5
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция2560x1440
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz100
Яркост, cd/m2250
Тип синхронизацияStandard
ТунерНе
Вградени говорителиНе
Display portНе
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбНе
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаНе
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31
Тегло8.80кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция2560x1440 (QHD)
Честота на опресняване (Hz)100
Време за реакция (ms)5ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncАдаптивен синхрон
СвързаностHDMI
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
Тегло8.80кг
Монитор LG 32U631A-B 31.5" QHD IPS с USB-C
Насладете се на изключителна яснота и живи цветове с LG 32U631A-B — 31.5-инчов QHD монитор, създаден за продуктивност и развлечения. IPS панелът осигурява широки ъгли на видимост и 99% sRGB покритие, а 100Hz честота на опресняване гарантира плавни визуализации за работа и неангажиращи игри.
Ключови Предимства
  • 100Hz Честота на опресняване — Насладете се на плавно движение и намалено размазване при бързо съдържание.
  • HDR10 Поддръжка — Подобрен контраст и яркост за по-завладяващо визуално изживяване.
  • Reader Mode и Flicker Safe — Намаляват напрежението на очите по време на дълги работни сесии.
  • Dynamic Action Sync — Минимизира забавянето на входа за бърза реакция в игрите.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана31.5"
Резолюция2560 x 1440 (QHD)
Честота на опресняване100Hz
Време за реакция5ms
Яркост250 cd/m²
Цветова гамаsRGB 99%
HDRHDR10
СвързаностUSB-C (PD 15W), HDMI