- Ubiquiti

Цена
€274 56 / 536 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
UBIQUITI UniFi Dream Router 7, UDR7-EU; Network/Protect/Access/Talk/Connect; 300+ users; 20+ devices; 2.3 Gbps; (1) 10G SFP+ WAN / (4) 1 GbE RJ45 LAN / (1) 2.5 GbE RJ45 LAN
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Network Device Type | Router/Range Extender |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN + Bluetooth |
| Алгоритъм за криптиране | WEP WPA-PSK WPA WPA2 WPA3 WPA3-Enterprise |
| LAN | 1 x 10Base-T/100Base-TX SFP+ 1 x RJ-45 |
| Protocols (OSI Model) | IPv6 IGMP L2TP TLS |
| Application Layer | DNS |
| Разположение на устройството | Външен |
| Сертификати | CE, FCC, IC |
| WAN | RJ-45/SFP combo |
| WAN | 1 (SFP+), 1 (RJ-45) |
| Външен цвят | Бял |
| Макс. влажност на околния въздух | -10 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 5 % |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Router Features | Power over Ethernet (PoE) Multiple Input Multiple Output (MIMO) DHCP Server |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support MAC address filtering |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Размер на таблицата с МАС адреси | 2K |
| Вградени устройства | Reset Button Четец на карти (Micro SD) |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 95 °C |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| Максимална консумирана енергия | 50 W |
| Гаранция Срок бележки | 24 months - for EU |
| Номинално тегло | 1.1 кг |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Вътрешна тактова честота | 1.5 GHz |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Устройство за съхранение на данни | Flash Memory 1x64 GB, Secure Digital Form Factor |
| Installed RAM | 3 GB |
| Тегло | 1.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Mesh |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Честотни обхвати | Трибандов |
| Скорост на WAN порт | 2.5 Gbps |
| LAN портове (count) | 4 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 7200 |
| Антени | Вградени |
| Брой антени (count) | 6 |
| USB портове (count) | 1 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | PoE In |
| PoE поддръжка | PoE Out |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 1.10кг |
Ubiquiti UniFi Dream Router 7 – Wi-Fi 7 универсален рутер от ново поколение
Насладете се на изключително бързи Wi-Fi 7 скорости и безпроблемно покритие в целия дом с UniFi Dream Router 7. Този компактен универсален рутер комбинира мощен рутер, управляван суич и разширена сигурност за бъдещо-proof мрежа у дома или в малкия офис.
Ключови Предимства
- Wi-Fi 7 готовност — Отключете ултра-ниска латентност и мулти-гигабитови скорости с най-новия стандарт 802.11be, трибандов 2.4/5/6 GHz.
- 2.5 GbE WAN порт — Бъдещето-proof вашата интернет връзка с 2.5 гигабитов WAN порт за високоскоростни оптични или кабелни модеми.
- Безпроблемен Mesh — Лесно разширявайте покритието, добавяйки UniFi Mesh точки – идеално за по-големи домове.
- UniFi екосистема — Централизирано управление чрез UniFi Network Controller (включен) за мониторинг, гост достъп и VPN.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Честотни обхвати | Трибандов (2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz) |
| Скорост на WAN порт | 2.5 Gbps |
| LAN портове | 4x 1 Gbps |
| USB портове | 1x USB-C |
| Антени | Вградени |
| VPN поддръжка | Да |
| Mesh поддръжка | Да |
| MU-MIMO | Да |
Какво има в кутията
- UniFi Dream Router 7
- Кратко ръководство
- Захранващ адаптер (USB-C)
- Ethernet кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









