- CORSAIR

Цена
€112 37 / 219 78 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Gaming Headset |
| Аудио система - тип | Gaming Headset |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Диаметър на говорителя | 50 mm |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Чувствителност | 116 dB |
| Импеданс | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Характеристики на микрофона | Всепосочен |
| USB | 1 |
| Тип дистанционно управление | Easy-access control |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук Switch Inputs Захранване |
| Външен цвят | Бял |
| Характеристики | RGB осветление Dolby Atmos |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Гаранционна карта USB Dongle |
| Номинално тегло | 0.303 кг |
| Компоненти | 2 колонки |
| USB | 1 |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук Switch Inputs Power |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук Switch Inputs Захранване |
| Чувствителност на микрофона | -40 dB |
| Характеристики | RGB осветление Dolby Atmos |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 8kHz |
| Номинално тегло | 0.303 кг |
| Интерфейс на микрофон | 2200 Ω |
| Включени аксесоари | Гаранционна карта USB Dongle |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Чувствителност на микрофона | -40 dB |
| Разположение на захранването | Външно |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 8kHz |
| Интерфейс на микрофон | 2200 Ω |
| Средно време за работа на батерия | 70 ч. |
| Включени кабели | USB Charging Cable |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Характеристики на микрофона | Всепосочен |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Име на маркетингов модел | VOID WIRELESS v2 Gaming Headset |
| Разположение на захранването | Външно |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Средно време за работа на батерия | 70 ч. |
| Включени кабели | USB Charging Cable |
| Active Noise Cancellation | No |
| Bluetooth - Честота | 2.4GHz |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 15.24 m |
| Тип дистанционно управление | Easy-access control |
| Диаметър на говорителя | 50 mm |
| Active Noise Cancellation | No |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Чувствителност | 116 dB |
| Bluetooth - Честота | 2.4GHz |
| Импеданс | 32 Ω |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 15.24 m |
| Listening Wirelessly | |
| Listening Wirelessly | |
| Име на маркетингов модел | VOID WIRELESS v2 Gaming Headset |
| Тегло | 0.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Сваляем |
| Съраунд звук | 7.1 Съраунд |
| Съвместимост | PC, PlayStation |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Да |
| Размер на драйверите (mm) | 50 |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 16 h |
| Тегло (g) | 391 g |
| Тегло | 0.30кг |
Corsair VOID Wireless v2 Gaming Headset – Бял
Потопете се в безжично аудио от висок клас с Corsair VOID Wireless v2 Gaming Headset в бяло. Благодарение на технологията 2.4GHz с ултра-ниска латентност, 7.1 съраунд звук и до 16 часа живот на батерията, тази слушалка осигурява изключителна производителност за дълги гейминг сесии.
Ключови Предимства
- Ултра-ниска латентност — Надеждна 2.4GHz връзка с практически без закъснение, за да останете конкурентни.
- 7.1 Съраунд звук — Определете позициите на враговете с прецизен пространствен аудио.
- Свалящ се микрофон — Микрофон с шумопотискане за ясни комуникации, който може да се махне, когато не е необходим.
- Комфорт за цял ден — Околоушен дизайн с мемори пяна и лек профил (391 г) за часове на удобство.
- Персонализируемо RGB осветление — Настройте динамични светлинни ефекти чрез софтуера iCUE.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Сваляем |
| Съраунд звук | 7.1 Съраунд |
| Съвместимост | PC, PlayStation |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Да |
| Размер на драйверите (mm) | 50 mm |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 16 h |
| Тегло (g) | 391 g |
Какво има в кутията
- Corsair VOID Wireless v2 Headset
- Безжичен USB приемник
- Micro USB заряден кабел
- Сваляем микрофон
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








