- LG

Цена
€379 00 / 741 26 лв
с ДДС
В Наличност


Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с по-добра острота и дълбочина от преди.
Гледайте 4K съдържание, с прецизирана реалистичност на цветовете и ясни детайли, което прави всяка сцена визуално впечатляваща и въздействаща.Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения.Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин.Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза.Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации.Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big ТВ.Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режима FILMMAKER MODE, който се адаптира към заобикалящата среда и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния й вид.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | NanoCell |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Smart асистент | Multiple View, Works with Apple Home, Voice ID, Google Cast, Intelligent Voice Recognition, Works with Apple Airplay2 |
| Динамичен контраст | Dynamic Tone Mapping |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, AI Acoustic Tuning, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB 2.0, eARC (HDMI 2), 2 RF in, Slot CI, Simplink (HDMI CEC), SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 81 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.5 x 23.0 x 78.0 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Magic Remote MR25GA |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 55 |
| Технология | NanoCell |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 60 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 81 |
| Енергиен клас | G |
| Подкатегория | Телевизори 55" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 18.90кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
LG 55NANO80A3B – 55" 4K HDR Smart Nano Cell телевизор с AI изкуствен интелект
Насладете се на завладяваща 4K разделителна способност с LG 55NANO80A3B, оборудван с Nano Cell технология за по-наситени цветове и по-добър контраст. Задвижван от AI Alpha 7 Gen 5 процесор, този телевизор предлага реалистични изображения с AI подобрение, HDR 10 PRO и плавно движение за гейминг (VRR & ALLM). Умните функции включват webOS 25, вграден ThinQ AI и поддръжка за AirPlay2 & Chromecast.
Предимства:
- Nano Cell дисплей – Широк ъгъл на видимост и 100% цветова точност.
- AI обработка – Процесорът Alpha 7 подобрява резолюцията, контраста и звука в реално време.
- Подходящ за гейминг – VRR, ALLM и HGiG за конзоли.
- Умен и интуитивен – Гласово управление (Clear Voice), уеб приложения и мултимедийна свързаност.
- Кинематографичен звук – HDMI e-ARC за завладяващ звук със съвместими системи.
Основни спецификации:
- Диагонал: 55" | Резолюция: 3840x2160 (4K Ultra HD)
- HDR: HDR10 PRO | Процесор: AI Alpha 7 Gen 5
- Платформа: webOS 25 (ThinQ AI, AirPlay2, Chromecast)
- Свързаност: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMI e-ARC, LAN, CI+
- Дизайн: Тънка рамка, 2-крака стойка, черен цвят
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








