- be quiet!

Цена
€27 95 / 54 67 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: be quiet!
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BL134
РАЗМЕР(мм): 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 200-1300 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 51.4 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.1 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 3.8 W
НИВО НА ШУМ: 25.5 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 60000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ДРУГИ: 7 silence-optimized and reversed fan blades for high airflow and low noise-generating turbulencesReversed fan blades are ideal as side or bottom intakeIlluminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC systemMultiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDsARGB connection cable with daisy chain optionLong life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192894
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BL134
РАЗМЕР(мм): 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 200-1300 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 51.4 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.1 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 3.8 W
НИВО НА ШУМ: 25.5 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 60000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ДРУГИ: 7 silence-optimized and reversed fan blades for high airflow and low noise-generating turbulencesReversed fan blades are ideal as side or bottom intakeIlluminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC systemMultiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDsARGB connection cable with daisy chain optionLong life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192894
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: be quiet!
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BL134
РАЗМЕР(мм): 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 200-1300 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 51.4 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.1 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 3.8 W
НИВО НА ШУМ: 25.5 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 60000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ДРУГИ: 7 silence-optimized and reversed fan blades for high airflow and low noise-generating turbulencesReversed fan blades are ideal as side or bottom intakeIlluminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC systemMultiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDsARGB connection cable with daisy chain optionLong life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192894
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BL134
РАЗМЕР(мм): 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 200-1300 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
REVERSE BLADE: Да
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 51.4 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.1 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 3.8 W
НИВО НА ШУМ: 25.5 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 60000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ДРУГИ: 7 silence-optimized and reversed fan blades for high airflow and low noise-generating turbulencesReversed fan blades are ideal as side or bottom intakeIlluminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC systemMultiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDsARGB connection cable with daisy chain optionLong life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052192894
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200 RPM |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1300 RPM |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200 RPM |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1300 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 51.4 CFM / 87.33 m3/h |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 51.4 CFM / 87.33 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.1 mmH2O |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.1 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| НИВО НА ШУМ | 25.5 dBA |
| МОЩНОСТ (W) | 3.8 W |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| НИВО НА ШУМ | 25.5 dBA |
| ДРУГИ | ARGB connection cable with daisy chain option |
| ДРУГИ | Illuminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC system |
| ДРУГИ | Multiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDs |
| ДРУГИ | 7 silence-optimized and reversed fan blades for high airflow and low noise-generating turbulences |
| ДРУГИ | Long life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours |
| ДРУГИ | Reversed fan blades are ideal as side or bottom intake |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| МОЩНОСТ (W) | 3.8 W |
| ЦВЯТ | Черен |
| RGB | Addressable RGB LED |
| RGB | Да |
| ДРУГИ | 7 silence-optimized and reversed fan blades for high airflow and low noise-generating turbulences |
| ДРУГИ | ARGB connection cable with daisy chain option |
| ДРУГИ | Illuminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC system |
| ДРУГИ | Long life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours |
| ДРУГИ | Multiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDs |
| ДРУГИ | Reversed fan blades are ideal as side or bottom intake |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| RGB | Addressable RGB LED |
| RGB | Да |
| REVERSE BLADE | Да |
| REVERSE BLADE | Да |
| Тегло | 0.33кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
be quiet! 140mm Вентилатор - LIGHT WINGS 140mm PWM Reverse Black (BL134)
Насладете се на безмълвно охлаждане с високо качество на въздушен поток с вентилатора be quiet! LIGHT WINGS 140mm PWM Reverse. Създаден за високопроизводителни компютри, този вентилатор с обратни перки осигурява оптимална посока на въздушния поток, запазвайки тиха работа—идеален за радиатори или корпусни инсталации.
Основни Предимства:
- Ултра-тиха работа: Иновативен дизайн на перките и PWM контрол поддържат нивото на шум до 15.8 dB(A).
- Висок ефективен въздушен поток: До 61.2 CFM за ефективно охлаждане без компромиси.
- Обратен въздушен поток: Перфектен за push-pull конфигурации или нестандартни подредби.
- Дълъг живот на употреба: Хидродинамичен лагер осигурява издръжливост (до 80,000 часа).
- RGB осветление (по избор): Стилна светлина с персонализирани ефекти (ако е приложимо).
Технически Спецификации:
- Размер: 140mm
- Скорост: 400–1,500 RPM (PWM контрол)
- Въздушен поток: 61.2 CFM / 104.1 m³/h
- Ниво на шум: 15.8–28.1 dB(A)
- Конектор: 4-pin PWM
Подобрете охлаждането си с be quiet! LIGHT WINGS 140mm PWM Reverse—където тишината среща производителността.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








