- FRACTAL DESIGN

Цена
€168 99 / 330 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fractal-design.com/products/cases/meshify/meshify-3-xl/black-tg-light-tint/
Form factor
Mid Tower ATX
Slots for devices
3.5"/2.5" drive mounts: 2/4
Dedicated 2.5" drive mounts: 1
I/O
Front interface: 1 x USB Type-C 20 Gbps
2 x USB Type-A 5 Gbps
1x Audio Combo Jack
Power button
Expansion slots
7
Specifications
Graphics card (max length): 512 mm
Graphics card (max height): 189 mm (7 slot) (incl. cables)
Power supply type: ATX
Motherboard compatibility: E-ATX (330 mm) / ATX / mATX / ITX / EE-ATX / SSI-EEB / SSI-CEB
PSU max length: 230 mm
CPU cooler max height: 182 mm
Cable routing space: 37.5 mm
Front fan: 3x 120/140 mm, 2x 180 mm (3 x 140 mm Momentum Included)
Top fan: 3x 120/140 mm
Rear fan: 1x 120/140 mm
Side fan: 3x 140 mm (no 120 support without radiator)
Total fan mounts: 10 (120 or 140 mm)
Top radiator: 360/420 (up to 475) mm
Front radiator: 280/360 mm
Rear radiator: Up to 120/140 mm
Side radiator: 360 mm (with brackets)Bottom fan: -
Dust filters: PSU (Bottom)
Cable cover: Yes
Cable organizers: 3 Hook-and-loop straps + 3 Cable Aligners
Color
Black TG Light Tint
Dimensions
575 x 245 x 515 mm
Weight
12.4 kg
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Form Factor | Mid Tower ATX |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/cases/meshify/meshify-3-xl/black-tg-light-tint/ |
| I/O | Front interface: 1 x USB Type-C 20 Gbps |
| I/O | 2 x USB Type-A 5 Gbps |
| I/O | 1x Audio Combo Jack |
| I/O | Power button |
| Expansion Slots | 7 |
| Dimensions | 575 x 245 x 515 mm |
| Warranty | 24 Months |
| Color | Black TG Light Tint |
| Weight | 12.4 kg |
| Slots for devices | 3.5"/2.5" drive mounts: 2/4 |
| Slots for devices | Dedicated 2.5" drive mounts: 1 |
| Specifications | Power supply type: ATX |
| Specifications | Front radiator: 280/360 mm |
| Specifications | Dust filters: PSU (Bottom) |
| Specifications | Cable cover: Yes |
| Specifications | Cable organizers: 3 Hook-and-loop straps + 3 Cable Aligners |
| Specifications | Graphics card (max length): 512 mm |
| Specifications | Graphics card (max height): 189 mm (7 slot) (incl. cables) |
| Specifications | Motherboard compatibility: E-ATX (330 mm) / ATX / mATX / ITX / EE-ATX / SSI-EEB / SSI-CEB |
| Specifications | PSU max length: 230 mm |
| Specifications | CPU cooler max height: 182 mm |
| Specifications | Cable routing space: 37.5 mm |
| Specifications | Front fan: 3x 120/140 mm, 2x 180 mm (3 x 140 mm Momentum Included) |
| Specifications | Top fan: 3x 120/140 mm |
| Specifications | Rear fan: 1x 120/140 mm |
| Specifications | Side fan: 3x 140 mm (no 120 support without radiator) |
| Specifications | Total fan mounts: 10 (120 or 140 mm) |
| Specifications | Top radiator: 360/420 (up to 475) mm |
| Specifications | Rear radiator: Up to 120/140 mm |
| Specifications | Side radiator: 360 mm (with brackets)Bottom fan: - |
| Тегло | 12.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 490 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 185 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 6 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 6 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: до 420мм, Отгоре: до 420мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 12.8 кг |
| Тегло | 12.40кг |
Fractal Design Meshify 3 XL Black TG Light Tempered Glass Full Tower кутия
Насладете се на изключителен въздушен поток и просторен интериор с кутията Fractal Design Meshify 3 XL. Този Full Tower модел разполага с дръзка мрежеста предна част и страничен панел от закалено стъкло, който показва вашата конфигурация. Проектиран за висококачествени компоненти, той предлага достатъчно място за големи GPU и радиатори.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Изцяло мрежестият преден панел и отвореният интериор осигуряват максимално охлаждане за вашите компоненти.
- Просторен интериор — С място за E-ATX дънни платки и дълги графични карти, тази кутия поддържа дори най-взискателните конфигурации.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете компонентите си с елегантен тониран стъклен прозорец.
- Гъвкави опции за съхранение — Множество отделения за дискове позволяват обширни конфигурации за съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани дънни платки | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Кутия Fractal Design Meshify 3 XL Black TG
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












