- PALIT

Цена
€419 00 / 819 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=5545&lang=en&pn=NE75060019P1-GB2063S
Engine/Core clock
Graphics Clock: 2407 MHz
Boost Clock: 2573 MHz
Memmory size
8 GB
Memory type
GDDR7
Memory interface
128 bits
Memory clock
28 Gbps
Memory bandwidth
448
CUDA cores
4608 Units
I/O
HDMI 2.1b
DP2.1b x 3
Height: 2 Slot
Power Connectors: 8-pin x 1
Card bus
PCI-E 5.0
Maximum resolution
4K at 480Hz or 8K at 120Hz with DSC
OpenGL
4.6
Power consumption
180 W
Recommended system power
600 W
Dimensions
262.1 x 126.3 x 40.1 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Memory size | 8 GB |
| Memmory size | 8 GB |
| Memory type | GDDR7 |
| Memory Interface | 128 bits |
| Memory Clock | 28 Gbps |
| I/O | HDMI 2.1b |
| I/O | DP2.1b x 3 |
| I/O | Height: 2 Slot |
| I/O | Power Connectors: 8-pin x 1 |
| Card Bus | PCI-E 5.0 |
| Resolution | 4K at 480Hz or 8K at 120Hz with DSC |
| OpenGL | 4.6 |
| System Power | 600 W |
| Vendor_url | https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=5545&lang=en&pn=NE75060019P1-GB2063S |
| Dimensions | 262.1 x 126.3 x 40.1 mm |
| Warranty | 36 Months |
| Engine/Core clock | Graphics Clock: 2407 MHz |
| Engine/Core clock | Boost Clock: 2573 MHz |
| CUDA Core | 4608 Units |
| Memory Bandwidth | 448 |
| Engine Clock | Graphics Clock: 2407 MHz |
| Engine Clock | Boost Clock: 2573 MHz |
| Power Consumption | 180 W |
| CUDA cores | 4608 Units |
| Maximum resolution | 4K at 480Hz or 8K at 120Hz with DSC |
| Recommended system power | 600 W |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR7 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Консумация (TDP) (W) | 160 |
| Препоръчително захранване (W) | 600 |
| Boost честота (MHz) | 2535 |
| Шина на паметта | 128 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 3 |
| Дължина (mm) | 250 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-пинов |
| Тегло | 0.00кг |
PALIT GeForce RTX 5060 Ti DUAL 8GB
Изживейте игрите от ново поколение с PALIT RTX 5060 Ti DUAL 8GB. С архитектурата NVIDIA Ada Lovelace, тази видеокарта предоставя невероятна трасировка на лъчи и DLSS 3 за най-висока производителност в най-новите заглавия.
Ключови Предимства
- NVIDIA Ada Lovelace — Революционна архитектура с ядра за трасировка на лъчи и тензорни ядра за реалистична графика и AI ускорение.
- DLSS 3 — Увеличете кадровата честота с AI генериране на кадри за плавно и детайлно гейминг изживяване.
- Двойно вентилаторно охлаждане — Ефективен термодизайн поддържа картата хладна и тиха дори при натоварване.
- 8GB GDDR7 памет — Бърза памет с висок честотен диапазон за гладко 1440p гейминг и творчески задачи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | NVIDIA RTX 5060 Ti |
| Размер на паметта | 8 GB |
| Тип памет | GDDR7 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Брой заети слота | Два слота |
Какво има в кутията
- PALIT RTX 5060 Ti Dual 8GB Графична карта
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











