- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗБОРЪТ Е ТВОЙ
Вижте рибата и структурата в максимални детайли, когато изберете цвета на дисплея, местоположението си и сонара си за деня Ви за риболов с STRIKER Vivid 7
Избраният от Вас сонарен цвят говори много за Вашия стил на риболов. Добре, че има 7 нови ярки опции. | Какъв изглед. Използвайте включената сонда, за да получите CHIRP традиционно, ClearVü,и SideVü сканиране. | Никога повече не губете важно място. Използвайте маркирането на точки, за да намерите пътя обратно. | Това, което е под повърхността на водата, изглежда доста добре с 1” контури. |

ЯСЕН, ЦВЕТЕН СОНАР |
СОНДА |
МАРКИРАНЕ НА ТОЧКИ |
GPS С ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ |
QUICKDRAW CONTOURS |
ВКЛЮЧЕНО МОНТАЖНО |
WI-FI СВЪРЗВАНОСТ |
Добавете преносим риболовен комплект за риболов на лед.

1 Изисква приложението ActiveCaptain на Wашия съвместим смартфон, сдвоен с STRIKER Vivid 7; вижте Garmin.com/ble
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 23.5 x 14.0 x 5.8 см |
| Тип на дисплея | WVGA |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Поддържани честоти | Traditional: 50/77/200 kHz; CHIRP (mid and high); ClearVü и SideVü 260/455/800 kHz; |
| Изходна мощност | 500 W (RMS) |
| Допълнително | Един 4-пинов порт на сондата; Quickdraw Contours; Вграден GPS; Маркиране на точки; Course over Ground (COG); Current draw @ 12V: 0.40A; |
| Dual-frequency (50/200 kHz) | Да |
| Тегло | 0.8 кг. |
| Dual-beam (77/200 kHz) | Да |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Заключване за дъното | Да |
| Дневник на температурата на водата и графика | Да |
| Разделяне на екрана | Да |
| Ultrascroll® (показва рибата при по-високи скорости на лодка) | Да |
| Fish Symbol ID (помага за идентифициране на рибата) | Да |
| AutoGain технология | Да |
| Регулируема линия на дълбочината | Да |
| А-scope (рибата преминаваща през лъча на сондата в реално време) | Да |
| Включен сензор за температура на водата | Да |
| Безжична връзка | Да |
| Тегло | 0.80кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 7" |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 244 м |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.80кг |
Garmin STRIKER™ Vivid 7sv с GT52HW-TM сонда
Открийте рибата с невероятна яснота с Garmin STRIKER Vivid 7sv. Този 7-инчов картплотър разполага с вграден GPS, CHIRP, ClearVü и SideVü сонар, които предоставят зашеметяващи изображения на риба, структури и дъно. Включената сонда GT52HW-TM осигурява високо-широк CHIRP и детайлно сканиране за изключителна подводна видимост.
Ключови Предимства
- Ярък сканиращ сонар — CHIRP, ClearVü и SideVü технологиите разкриват риба, структури и контури на дъното с невероятни детайли.
- Вграден GPS и карти — Предварително заредени BlueChart g3 крайбрежни карти и GPS позволяват маркиране на точки, навигация и виждане на позицията ви.
- Голям 7-инчов дисплей — Резолюция 800x480, ярък и лесно четим на слънчева светлина, дори с поляризирани очила.
- Мрежова свързаност — NMEA 2000 и Ethernet за споделяне на данни с други устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 7 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара | 244 м |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
Какво има в кутията
- Garmin STRIKER Vivid 7sv устройство
- Сонда GT52HW-TM с кабел
- Кабел за захранване/данни
- Монтажна конзола и хардуер
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













