- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗБОРЪТ Е ТВОЙ
Вижте рибата и структурата в максимални детайли, когато изберете цвета на дисплея, местоположението си и сонара си за деня Ви за риболов с STRIKER Vivid 9
Избраният от Вас сонарен цвят говори много за Вашия стил на риболов. Добре, че има 7 нови ярки опции. | Какъв изглед. Използвайте включената сонда, за да получите CHIRP традиционно, ClearVü,иSideVü сканиране. | Никога повече не губете важно място. Използвайте маркирането на точки, за да намерите пътя обратно. | Това, което е под повърхността на водата, изглежда доста добре с 1” контури. |

ЯСЕН, ЦВЕТЕН СОНАР |
СОНДА |
МАРКИРАНЕ НА ТОЧКИ |
GPS С ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ |
QUICKDRAW CONTOURS |
ВКЛЮЧЕНО МОНТАЖНО |
WI-FI СВЪРЗВАНОСТ |
Добавете преносим риболовен комплект за риболов на лед.

Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 28.2 x 16.5 x 6.0 см |
| Тип на дисплея | WVGA |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Поддържани честоти | Traditional: 50/77/200 kHz; CHIRP (mid and high); ClearVü и SideVü 260/455/800 kHz; |
| Изходна мощност | 500 W (RMS) |
| Допълнително | Един 4-пинов порт на сондата; Quickdraw Contours; Вграден GPS; Маркиране на точки; Course over Ground (COG); Current draw @ 12V: 0.40A; |
| Dual-frequency (50/200 kHz) | Да |
| Тегло | 1.1 кг. |
| Dual-beam (77/200 kHz) | Да |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Заключване за дъното | Да |
| Дневник на температурата на водата и графика | Да |
| Разделяне на екрана | Да |
| Ultrascroll® (показва рибата при по-високи скорости на лодка) | Да |
| Fish Symbol ID (помага за идентифициране на рибата) | Да |
| AutoGain технология | Да |
| Регулируема линия на дълбочината | Да |
| А-scope (рибата преминаваща през лъча на сондата в реално време) | Да |
| Включен сензор за температура на водата | Да |
| Безжична връзка | Да |
| Тегло | 1.10кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 9 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 2750 m |
| Свързаност | Не |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 1.10кг |
Garmin STRIKER™ Vivid 9sv с трансдюсер GT52HW-TM – 9" сонар с ClearVü и SideVü
Изживейте невероятна яснота с Garmin STRIKER Vivid 9sv, оборудван с ярък 9-инчов дисплей и мощен CHIRP сонар. Включеният трансдюсер GT52HW-TM осигурява зашеметяващо сканиране ClearVü и SideVü, разкривайки структури и риби под водата както никога досега.
Ключови Предимства
- Живи цветови палитри — Изберете от 7 ярки цветови схеми, за да различите рибата от структурата.
- CHIRP традиционен сонар — Получавайте по-ясни и по-чисти сигнали за риба благодарение на разделянето по честота.
- Сканиране ClearVü и SideVü — Виждайте подводна структура и риба в детайли отстрани и отдолу.
- Вграден GPS и Quickdraw Contours — Създавайте свои контурни карти на любимите места с контури от 1 фут.
- Прост интерфейс с бутони — Лесен за използване дори при мокри условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 9" диагонал |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Свързаност | Не |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
Какво има в кутията
- Уред Garmin STRIKER Vivid 9sv
- Трансдюсер GT52HW-TM с монтажна скоба
- Захранващ кабел
- Комплект за монтаж с конзола и хардуер
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













