- Garmin

Безплатна Доставка


ПОЗНАВАЙТЕ ВОДАТА ПО-ДОБРЕ ОТ МЕСТЕН
Когато става въпрос за улов на повече риба, те казват „говорете с местен“. С ECHOMAP UHD2, който предлага поддръжка за нашето най-добро в класа си сканиране¹, поддръжка на Garmin Navionics+™ карти и първокласен сензорен дисплей с допълнителни бутони, вие ще познавате водата дори по-добре от тях.
Яркият 9″ сензорен дисплей с бутони е лесен за използване и лесен за четене. | Добрите неща идват по три. Поддържа три типа сканиране, а именно: Garmin traditional, ClearVü™ и SideVü™¹. | Подобрена детайлност? Налична. Ясни цели? Да Това е красотата на ярките цветови палитри с висок контраст. | Ако използвате друг ECHOMAP UHD2 картограф, можете безжично да споделяте точки и маршрути. | Искате най-доброто от нас в картографирането? Кой не го иска? Картографа поддържа Garmin Navionics+ карти. |

|
|
|
|
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ |
1 LiveScope не може да се споделя безжично между два картографа ECHOMAP UHD2. Сондата се продава отделно.
2 Изисква приложението ActiveCaptain на Вашия съвместим смартфон, сдвоен с ECHOMAP UHD2 6″, 7″ и 9″ картографи
3 Auto Guidance+ е само за целите на планирането и не замества безопасните навигационни операции
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 10.4″ x 6.5″ x 3.2″ (26.4 x 16.6 x 8 cm) |
| Размери на дисплея | 7.8″ x 4.5″, 9″ (19.8 x 11.5 cm, 22.9 cm) |
| NMEA 2000® съвместимост | Да |
| Тип на дисплея | WVGA, TN |
| Резолюция на дисплея | 1024 x 600 пиксела |
| Приемник | 10 Hz |
| Изходна мощност | 500W |
| Тегло | 1.3 кг. |
| Допълнителна памет | 1 microSD™ карта; 32 GB максимален размер |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Допълнителна поддръжка на карти | BlueChart g3, BlueChart g3 Vision, Garmin Navionics+™, Garmin Navionics Vision+™, Garmin Quickdraw Contours; |
| Входящо напрежение | 9 to 18 Vdc |
| Точки/любими/местоположения | 5000 |
| Дневник на пътуванията | 50000 точки; 50 запазени следи |
| ClearVü | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| Маршрути | 100 |
| SideVü | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| Garmin Marine Network ™ портове | 1 |
| Bluetooth® обаждания | Да |
| ANT технология | Да |
| BeiDou | Да |
| WAAS поддръжка | Да |
| Multi-band, multi-constellation GPS поддръжка | Да |
| GPS | Да |
| AIS поддръжка | Да |
| GLONASS | Да |
| DSC поддръжка | Да |
| Galileo | Да |
| FUSION-Link™ поддръжка | Да |
| Традиционно сканиране | Built-in (single channel CHIRP, 50/77/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Тегло | 1.30кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 9 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 701 м |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
| Тегло | 1.30кг |
Garmin ECHOMAP UHD2 92sv с GT56 сонда – 9-инчов картплотер и сонар комбо
Навигирайте уверено и открийте рибата лесно с Garmin ECHOMAP UHD2 92sv – мощен 9-инчов картплотер със сензорен екран и вграден сонар. В комплекта получавате GT56 сонда, която осигурява кристално чист CHIRP, ClearVü и SideVü сонар за изключителна детайлност под водата. Предварително заредените карти и вграденият GPS ви водят безопасно до целта.
Ключови Предимства
- Всичко в едно: навигация и сонар – Комбинира 9-инчов дисплей, GPS и усъвършенстван сонар в едно устройство, спестявайки място на конзолата.
- Включена GT56 сонда – Използвайте CHIRP традиционен сонар за дълбоки води, плюс ClearVü и SideVü за невероятна яснота на структурите и рибата.
- Предварително заредени карти и вграден GPS – Устройството идва с Garmin Navionics+ офшорни карти и крайбрежно покритие, така че сте готови за водата веднага.
- Сензорен екран и клавиши – Интуитивен сензорен дисплей с прищипване за мащабиране, както и специални бутони за бърз достъп при лошо време.
- Готовност за мрежа – Свържете радар, автопилот и други устройства чрез NMEA 2000 и Ethernet за напълно интегрирано управление.
Технически Спецификации
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 9.0 инча |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
Какво има в кутията
- Garmin ECHOMAP UHD2 92sv картплотер
- GT56 сонда (с 6-пинов конектор)
- Кабел за захранване/данни
- Комплект за монтаж с конзола
- Комплект за вграждане
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





















