- Garmin

Безплатна Доставка


ВСИЧКИ ИНСТРУМЕНТИ ЗА УСПЕШЕН РИБОЛОВ
С големи, ясни сензорни дисплеи, които могат да се четат на слънчева светлина, тези многофункционални картографи предоставят цял свят от възможности за търсене на риба на една ръка разстояние. Те поддържат Garmin Navionics+™ и Garmin Navionics Vision+™ карти, а вариантите със сонда добавя Ultra High-Definition сканиране, както и традиционен CHIRP сонар.
10″ ИЛИ 12″ СЕНЗОРНИ ЕКРАНИ | ПОДДЪРЖА LIVESCOPE™1 И ОЩЕ | ПОДДЪРЖА GARMIN NAVIONICS+™ И GARMIN NAVIONICS VISION+™ КАРТИ | БЕЗЖИЧНО - СПОДЕЛЯЙТЕ СОНАР, ПЪТНИ ТОЧКИ И МАРШРУТИ2 | ПРАВЕТЕ ЗАПИС НА ЕКРАНА ЗА СПОДЕЛЯНЕ НА УЛОВЕНАТА РИБА | MULTI-BAND GPS ЗА ПОДОБРЕНА ТОЧНОСТ НА ПОЗИЦИЯТА |

LIVESCOPE™ ПОДДРЪЖКАСерията ECHOMAP Ultra 2 поддържа пълната гама LiveScope сонарни продукти за сканиране на живо (сондите се продават отделно). |
ВГРАДЕНО UHD СКАНИРАНЕ |
VIVID ЦВЕТОВЕ |
КАРТИ |
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ОСТАНЕТЕ СВЪРЗАНИ
MULTI-BAND GPS | NMEA 2000® МРЕЖОВА СЪВМЕСТИМОСТ | ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ | FORCE® ТРОЛИНГ МОТОР | ВЗЕМЕТЕ ГО С ВАС |
1 LiveScope™ системата се продава отделно
2 Само чрез безжична връзка един към един
3 Сонарът LiveScope не може да се споделя безжично между два картографа ECHOMAP Ultra 2 или ECHOMAP UHD2
4 Изисква приложението ActiveCaptain на Вашия съвместим смартфон, свързан с Вашия картограф от серия ECHOMAP Ultra 2
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 29.5 x 19.5 x 9.8 cm (11.6″ x 7.7″ x 3.9″) |
| Размери на дисплея | 21.7 x 13.6 см.; 21.7 cm диагонал |
| NMEA 2000® съвместимост | Да |
| Тип на дисплея | WXGA, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1280 x 800 пиксела |
| Приемник | 10 Hz |
| Тегло | 1.8 кг. |
| Допълнителна памет | 2 microSD Cards |
| Точки/любими/местоположения | Точки - 5000; Точки за следене - 50 000; Тракове - 50 запазени трака; Навигационни маршрути - 100; |
| ClearVü | Вградено 260/455/800/1000/1200 kHz |
| SideVü | Вградено 260/455/800/1000/1200 kHz |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Garmin Marine Network ™ портове | 2 (големи конектора) |
| Мощност | 600 W |
| BeiDou | Да |
| WAAS поддръжка | Да |
| Multi-band, multi-constellation GPS поддръжка | Да |
| GPS | Да |
| AIS поддръжка | Да |
| GLONASS | Да |
| DSC поддръжка | Да |
| Galileo | Да |
| FUSION-Link™ поддръжка | Да |
| Традиционно сканиране | Вградено (едноканален CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IPX7 |
| Тегло | 1.80кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 10 |
| Резолюция на дисплея | 1280x720 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 700 |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 1.80кг |
Garmin ECHOMAP™ Ultra 2 102sv – 10" Комплект картплоттер/сонар с GT56UHD-TM сонда
Изживейте несравнима яснота и прецизност на водата с Garmin ECHOMAP Ultra 2 102sv. Този 10-инчов картплоттер/сонарен комплект разполага с ултрависокочестотен сканиращ сонар с включената сонда GT56UHD-TM, осигуряваща кристално чисти изображения на риби и структури. Предварително зареден с крайбрежни карти BlueChart g3 и вграден Wi-Fi, той предлага безпроблемна свързаност и лесни актуализации, което го прави незаменим инструмент за сериозни риболовци и лодкари.
Ключови Предимства
- Ултрависокочестотен сонар — Включената сонда GT56UHD-TM доставя Ultra HD ClearVü и SideVü сканиращ сонар с CHIRP технология, предоставяйки зашеметяващо детайлни изгледи на подводни структури и риби.
- Голям 10" сензорен дисплей — Яркият, четим на слънчева светлина дисплей с клавишна помощ позволява лесна работа дори на пряка слънчева светлина или с ръкавици.
- Предварително заредени BlueChart g3 карти — Включва подробни крайбрежни карти с данни от Navionics, включително дълбочинни линии, планове на пристанища и приливни станции.
- Вграден GPS и свързаност — Интегриран високочувствителен GPS и GLONASS приемник с вграден Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet и ANT+ за безпроблемно свързване и споделяне на данни.
- Издръжлив и водоустойчив — С водоустойчивост IPX7, този уред е създаден да издържа на сурови морски условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 10" |
| Резолюция на дисплея | 1280 x 720 пиксела |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да (CHIRP, ClearVü, SideVü) |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (сладка вода) | 700 m (2,300 ft) |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | BlueChart g3 (крайбрежни) |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола |
Какво има в кутията
- Картплоттер Garmin ECHOMAP Ultra 2 102sv
- Сонда GT56UHD-TM (с транспондер монтаж)
- Захранващ/данни кабел
- Монтажна конзола и хардуер
- Слънцезащитен капак
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






















