- Garmin

Безплатна Доставка


ВСИЧКИ ИНСТРУМЕНТИ ЗА УСПЕШЕН РИБОЛОВ
С големи, ясни сензорни дисплеи, които могат да се четат на слънчева светлина, тези многофункционални картографи предоставят цял свят от възможности за търсене на риба на една ръка разстояние. Те поддържат Garmin Navionics+™ и Garmin Navionics Vision+™ карти, а вариантите със сонда добавя Ultra High-Definition сканиране, както и традиционен CHIRP сонар.
10″ ИЛИ 12″ СЕНЗОРНИ ЕКРАНИ | ПОДДЪРЖА LIVESCOPE™1 И ОЩЕ | ПОДДЪРЖА GARMIN NAVIONICS+™ И GARMIN NAVIONICS VISION+™ КАРТИ | БЕЗЖИЧНО - СПОДЕЛЯЙТЕ СОНАР, ПЪТНИ ТОЧКИ И МАРШРУТИ2 | ПРАВЕТЕ ЗАПИС НА ЕКРАНА ЗА СПОДЕЛЯНЕ НА УЛОВЕНАТА РИБА | MULTI-BAND GPS ЗА ПОДОБРЕНА ТОЧНОСТ НА ПОЗИЦИЯТА |

LIVESCOPE™ ПОДДРЪЖКАСерията ECHOMAP Ultra 2 поддържа пълната гама LiveScope сонарни продукти за сканиране на живо (сондите се продават отделно). |
ВГРАДЕНО UHD СКАНИРАНЕ |
VIVID ЦВЕТОВЕ |
КАРТИ |
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ОСТАНЕТЕ СВЪРЗАНИ
MULTI-BAND GPS | NMEA 2000® МРЕЖОВА СЪВМЕСТИМОСТ | ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ | FORCE® ТРОЛИНГ МОТОР | ВЗЕМЕТЕ ГО С ВАС |
1 LiveScope™ системата се продава отделно
2 Само чрез безжична връзка един към един
3 Сонарът LiveScope не може да се споделя безжично между два картографа ECHOMAP Ultra 2 или ECHOMAP UHD2
4 Изисква приложението ActiveCaptain на Вашия съвместим смартфон, свързан с Вашия картограф от серия ECHOMAP Ultra 2
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 34.1 x 22.9 x 9.8 cm (13.4″ x 9″ x 3.9″) |
| Размери на дисплея | 26.1 x 16.3 cm; 30.7 cm диагонал |
| NMEA 2000® съвместимост | Да |
| Тип на дисплея | WXGA, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1280 x 800 пиксела |
| Приемник | 10 Hz |
| Тегло | 2.5 кг. |
| Допълнителна памет | 2 microSD Cards |
| Точки/любими/местоположения | Точки - 5000; Точки за следене - 50 000; Тракове - 50 запазени трака; Навигационни маршрути - 100; |
| ClearVü | Вградено 260/455/800/1000/1200 kHz |
| SideVü | Вградено 260/455/800/1000/1200 kHz |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Garmin Marine Network ™ портове | 2 (големи конектора) |
| Мощност | 600 W |
| BeiDou | Да |
| WAAS поддръжка | Да |
| Multi-band, multi-constellation GPS поддръжка | Да |
| GPS | Да |
| AIS поддръжка | Да |
| GLONASS | Да |
| DSC поддръжка | Да |
| Galileo | Да |
| FUSION-Link™ поддръжка | Да |
| Традиционно сканиране | Вградено (едноканален CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IPX7 |
| Тегло | 2.50кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 12 |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 700 |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
| Тегло | 2.50кг |
Garmin ECHOMAP™ Ultra 2 122sv - 12" Картплотър (без сонда)
Открийте нова ера в морската навигация с Garmin ECHOMAP Ultra 2 122sv, оборудван с 12-инчов сензорен дисплей с висока резолюция. Този картплотър комбинира детайлни карти, мощни сонарни възможности и безпроблемна свързаност за вашите риболовни и развлекателни пътувания.
Ключови Предимства
- 12" Дисплей — Ултра яркият, слънчево четим Full HD екран осигурява отлична видимост при всякакви условия.
- Вграден сонар — Съвместим с CHIRP, ClearVü и SideVü трансдюсери за детайлен подводен образ (трансдюсерът се продава отделно).
- Глобални карти — Предварително заредени с Garmin Coastal Charts и LakeVü g3 за покритие на целия свят.
- Безпроблемна свързаност — Интегрирани Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet и ANT+ за свързване с други устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 12 инча |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
Какво има в кутията
- Garmin ECHOMAP Ultra 2 122sv Картплотър
- Монтажна скоба
- Захранващ/Данни кабел
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

























