- Garmin

Безплатна Доставка


ПОЛУЧЕТЕ ПО-ЯСЕН ПОГЛЕД
Със своя елегантен дизайн, мощна обработка и надграден IPS дисплей, този усъвършенстван 7″, 9″ или 12″ картограф се интегрира безпроблемно във Вашата морска система Garmin.
Лесно се интегрира с повече двигатели. | Свържете се със съвместими устройства на трети страни с OneHelm ™. | Лесно изградете морската си система, използвайки най-доброто от мрежовата свързаност. | Поддръжка на Garmin Navionics+™ и Garmin Navionics Vision+™ карти. | Вижте под Вашата лодка с вградени сонарни възможности | Управлявайте морското си преживяване от почти всяко място.1 |

ULTRA HIGH-DEFINITION СКАНИРАНЕ |
PANOPTIX™ и LIVESCOPE™ ПОДДРЪЖКА |

ПО-БЪРЗ, ПО-ЯСЕН, ПО-УМЕН |
ПОДОБРЕН ДИСПЛЕЙ |
GARMIN SAILASSIST ™ |
КАРТИ |
POWER-POLE® |
CHARGE INTEGRATION ОТ POWER-POLE |

GARMIN MARINE NETWORK |
NMEA 2000® И NMEA 0183 МРЕЖИ |
ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ |
ИНТЕГРИРАНА ANT® ТЕХНОЛОГИЯ |
|
ONEHELM ™ |

1 За избрани модели
2 Изисква приложението ActiveCaptain на Вашия съвместим смартфон
3 Автоматичното насочване е само за целите на планирането и не замества безопасните навигационни операции
4 При сдвояване със съвместим смартфон.
6 Интегрирането на тези функции изисква закупуване на C-Monster GATEWAY чрез Power-Pole
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
Инженерните подобрения продължават и може да не са отразени в снимките, видеоклиповете и спецификациите.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 23.3 x 16.2 x 7.6 см |
| Консумация на енергия | Max power usage at 10 Vdc: 22 W; Typical current draw at 12 Vdc: 1.3 A; Max current draw at 12 Vdc: 1.8 A; |
| Размери на дисплея | 19.9 x 11.2 cm; 22.9 см диагонал |
| NMEA 2000® съвместимост | Да |
| Тип на дисплея | WSVGA |
| Резолюция на дисплея | 1280 x 720 пиксела |
| Поддържани честоти | Само за xsv модела: Traditional: 50/77/83/200 kHz; CHIRP (low, medium, high); ClearVü (260/455/800 kHz); (в зависимост от сондата) |
| Приемник | 10 Hz |
| Изходна мощност | 1 kW traditional; 1 kW CHIRP (само за xsv модела) |
| Dual-frequency (50/200 kHz) | Само за xsv модела |
| Тегло | 1.6 кг. |
| NMEA 0183 изходящи портове | 1 (Differential) |
| Максимална дълбочина | 1500 метра при 1kW (капацитетът на дълбочината зависи от типа дъно и други условия на водата) - само за xsv модела |
| Dual-beam (77/200 kHz) | Само за xsv модела |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Памет | 2 microSD ™ карти (отзад на устройството) |
| Заключване за дъното | Само за xsv модела |
| Точки/любими/местоположения | 5,000 |
| ClearVü | Да (с външна черна кутия, продава се отделно); Вграден за xsv модела |
| Маршрути | 100 |
| Антена | Вградена или външни през NMEA 2000 |
| SideVü | Да (с външна черна кутия, продава се отделно); Вграден за xsv модела |
| Памет за следи | 50 000 точки; 50 запазени следи |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| Garmin Radar съвместимост | Да |
| Garmin Sonar съвместимост | Да (с външна черна кутия, продава се отделно); Вграден за xsv модела; |
| Garmin Marine Network ™ портове | 1 |
| Безжична връзка | Да |
| GSD ™ Black Box sonar поддръжка | Да |
| GCV ™ Black Box sonar поддръжка | Да |
| GRID ™ (Garmin Remote Input Device) съвместимост | Да |
| AIS поддръжка | Да |
| DSC поддръжка | Да |
| FUSION-Link™ поддръжка | Да |
| CHIRP сонарна технология | Да (с външна черна кутия, продава се отделно); Вградена за xsv модела |
| Сонарно записване | Само за xsv модела |
| Сонарна история | Само за xsv модела |
| NMEA 0183 входящи портове | 1 (Differential) |
| Входящи видео портове | 1 BNC |
| Тегло | 1.60кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 9 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 701 м |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
| Тегло | 1.60кг |
Garmin GPSMAP 923 Картплотър – Прецизна морска навигация
Garmin GPSMAP 923 е високопроизводителен 9-инчов картплотър с ярък сензорен дисплей, четим на слънчева светлина. С вграден GPS, предварително заредени карти BlueChart g3 и безпроблемна свързаност чрез Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet и ANT+, това устройство е идеалният навигационен център за вашия кораб.
Ключови Предимства
- Голям 9-инчов сензорен екран — Ясна разделителна способност 800x480 с регулируема подсветка за отличен изглед при всякакви светлинни условия.
- Цялостна свързаност — Свържете се с двигателя, радара, автопилота и други чрез NMEA 2000, или синхронизирайте с приложението ActiveCaptain чрез Wi-Fi и Bluetooth.
- Предварително заредени карти — Включва карти BlueChart g3 за крайбрежна навигация и LakeVü g3 (с опционална SD карта) за детайлно покритие.
- Съвместимост с радар — Поддържа морски радар Garmin за подобрена ситуационна осведоменост.
- Издръжлив и водоустойчив — Степен на защита IPX7 срещу пръски и дъжд.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 9 инча |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да (BlueChart g3 крайбрежни) |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола и за вграждане |
Какво има в кутията
- Картплотър Garmin GPSMAP 923
- Кабел за захранване/данни
- NMEA 2000 T-конектор
- Монтажна конзола с копчета
- Шаблон и хардуер за вграждане
- Предпазен капак от слънце
- Защитен капак
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






















































