- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МОЩЕН РАДАР
Този невероятно мощен 18″ куполен радар има красота и мозък с опция за черен цвят и 50 W изходна мощност.
GMR Fantom Ви дава силата. С точност - петдесет вата от нея. | Вижте ясно обектите и коригирайте размерите им, ако е необходимо. | С режима за пестене на енергия можете да избирате кога да използвате пълна мощност и кога да намалите. | Всяка секунда от потреблението на енергия е от значение. Намалете още повече, като изберете активните си часове до секундата. | Технологията MotionScope™ показва обектите в различни цветове, когато се отдалечават или
приближават. |

МОЩЕН РАДАР | РАДАР С ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ | ТЕХНОЛОГИЯ MOTIONSCOPE |
РЕЖИМ ЗА ПЕСТЕНЕ НА ЕНЕРГИЯТА | РЕЖИМ НА ПРЕДАВАНЕ С ВРЕМЕ | ИНТУИТИВНА РАБОТА |

РАЗМЕР НА ОБЕКТИТЕ |
АВТОМАТИЧНО МАРКИРАНЕ НА ПТИЦИТЕ |
ЕХО СЛЕДИ |
РАЗЛИЧНО МАЩАБИРАНЕ |
ПОДДРЪЖКА НА ДВА РАДАРА |
DYNAMIC AUTO GAIN |
DYNAMIC SEA FILTER |
РАДАРНО НАСЛАГВАНЕ |
MARPA ПРОСЛЕДЯВАНЕ |
GUARD ZONE |
VRM И EBL |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 20″ x 9.80″ (50.80 x 24.90 cm) |
| Консумация на енергия | 4 W; Max power consumption (transmitting, power save) - 24 W; Max power consumption (transmitting, normal mode) - 33 W; |
| Тегло | 14.0 lbs |
| Скорост на въртене | До 60 оборота в минута, в зависимост от настройките |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Максимален обхват | 48 NM |
| Ширина на лъча | 5.20° horizontal, 25° vertical |
| Пикова мощност | 50 W |
| Минимален обхват | 6 метра |
| Антена | 43.18 cm |
| Мощност | 10-32 V DC |
| Тегло | 14.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Тегло | 14.00кг |
Garmin GMR Fantom 18x 4 kW твърдотелен морски радар – Несравнимо откриване на цели
Подобрете ситуационната си осведоменост с Garmin GMR Fantom 18x, 4 kW твърдотелен радар с Doppler технология. Този радар с отворена решетка осигурява изключително разделяне на целите и откриване на движещи се обекти дори при трудни условия. Идеален за сериозни моряци, които изискват най-доброто.
Ключови Предимства
- Doppler технология — Незабавно идентифицира движещи се цели и ги маркира в червено, подобрявайки безопасността и навигацията.
- Твърдотелен дизайн — Без движещи части, което гарантира по-голяма надеждност, моментално включване и по-ниско енергопотребление.
- Отворена решетка с висока резолюция — 48-инчовата решетка осигурява отлично откриване на голямо разстояние и яснота на целите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност | 4 kW |
| Дължина на антената | 48 in (1.22 m) |
| Честота | X-band |
| Технология | Твърдотелна, Doppler |
| Тип радар | Отворена решетка |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Тип монтаж | Пиедестал |
Какво има в кутията
- Радарна глава GMR Fantom 18x
- Монтажен хардуер
- Кабели и конектори
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















