- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МОЩЕН РАДАР
Този невероятно мощен 24″ куполен радар има красота и мозък с опция за черен цвят и 50 W изходна мощност.
GMR Fantom Ви дава силата. С точност - петдесет вата от нея. | Вижте ясно обектите и коригирайте размерите им, ако е необходимо. | С режима за пестене на енергия можете да избирате кога да използвате пълна мощност и кога да намалите. | Всяка секунда от потреблението на енергия е от значение. Намалете още повече, като изберете активните си часове до секундата. | Технологията MotionScope™ показва обектите в различни цветове, когато се отдалечават или
приближават. |

МОЩЕН РАДАР | РАДАР С ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ | ТЕХНОЛОГИЯ MOTIONSCOPE |
РЕЖИМ ЗА ПЕСТЕНЕ НА ЕНЕРГИЯТА | РЕЖИМ НА ПРЕДАВАНЕ С ВРЕМЕ | ИНТУИТИВНА РАБОТА |

РАЗМЕР НА ОБЕКТИТЕ |
АВТОМАТИЧНО МАРКИРАНЕ НА ПТИЦИТЕ |
ЕХО СЛЕДИ |
РАЗЛИЧНО МАЩАБИРАНЕ |
ПОДДРЪЖКА НА ДВА РАДАРА |
DYNAMIC AUTO GAIN |
DYNAMIC SEA FILTER |
РАДАРНО НАСЛАГВАНЕ |
MARPA ПРОСЛЕДЯВАНЕ |
GUARD ZONE |
VRM И EBL |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 25.40″ x 9.80″ (64.50 cm x 24.90 cm) |
| Консумация на енергия | 4 W; Max power consumption (transmitting, power save) - 24 W; Max power consumption (transmitting, normal mode) - 33 W; |
| Тегло | 17.40 lbs |
| Скорост на въртене | До 60 оборота в минута, в зависимост от настройките |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Максимален обхват | 48 NM |
| Ширина на лъча | 3.70° horizontal, 25° vertical |
| Пикова мощност | 50 W |
| Минимален обхват | 6 метра |
| Антена | 43.18 cm |
| Мощност | 10-32 V DC |
| Тегло | 17.40кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Тегло | 17.40кг |
Морски радар Garmin GMR Fantom 24x Бял
Garmin GMR Fantom 24x е високопроизводителен радар с отворен масив от 24 инча, който осигурява изключително разделяне на цели и откриване на дълги разстояния за сериозните моряци. С мощната си 4-футова антена и усъвършенствана обработка на сигнала получавате ясна радарна картина в реално време дори в трудни условия.
Ключови Предимства
- Изключително разделяне на цели — 24-инчовият масив осигурява тесен лъч за отлично разделяне на близки цели, което е от решаващо значение при навигация в претъпкани пристанища.
- Бърза скорост на въртене — С до 60 об/мин, Fantom 24x актуализира по-бързо от конвенционалните радари, предоставяйки изглед в реално време на движещи се цели.
- MotionScope Doppler технология — Моментално идентифицира движещите се цели и ги маркира в червено, за да виждате приближаващи се плавателни съдове или навигационни опасности.
- Свързаност чрез морска мрежа — Безпроблемно се свързва с вашия Garmin картплотер чрез Garmin Marine Network за лесна интеграция и управление.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на антената | 24 инча |
| Тип радар | Отворен масив |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Радарен скенер Garmin GMR Fantom 24x
- Монтажен пиедестал
- Кабели (захранване, мрежа)
- Инсталационен хардуер
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















