- Garmin

Безплатна Доставка


Имаме силата. 250 вата, за да бъдем точни. | Знайте дългите и късите от него с обхват на засичане от 20 ’до 96 морски мили. | MotionScope ™ подчертава всичко, което се движи, така че да няма изненади. | Колкото повече, толкова по-добре с MARPA. Проследявайте до 30 движещи се цели. | Изчистете бъркотията с scan-to-scan осредняване. |

MOTIONSCOPE ТЕХНОЛОГИЯ |
AUTOMATIC ACQUISITION |
ЯСЕН ИЗГЛЕД |
АВТОМАТИЧНО МАРКИРАНЕ НА ПТИЦИ |
PULSE COMPRESSION |
ЕХО СЛЕДИ |
RADAR OVERLAY |
ДИНАМИЧЕН МОРСКИ ФИЛТЪР |
БЕЗОПАСНА ЗОНА |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | GMR Fantom™ 254: Пиедестал: 16,6 "x 14,3" x 10,7 "(42,1 x 36,4 x 27,1 cm); Пълно сглобяване: 15,9 "височина x 51,8" диаметър (40,3 cm x 131,4 cm); GMR Fantom™ 256: Пиедестал: 16,6 "x 14,3" x 10,7 "(42,1 x 36,4 x 27,1 cm); Пълно сглобяване: 15,9 "височина |
| Тегло | GMR Fantom™ 254: Array: 11.4 lb (5.2 kg); Pedestal: 34.7 lb (15.7 kg); GMR Fantom™ 256: Array: 16.0 lb (7.3 kg) Pedestal: 34.7 lb (15.7 kg) |
| Скорост на въртене | 24 и 48 rpm (Високата скорост се ползва само в режим Един обхват, със забранена функция MotionScope, и при зададен обхват под 12 NM) |
| Воден рейтинг | IPX6 |
| Максимален обхват | 96 nm |
| Ширина на лъча | GMR Fantom™ 254: 1.8° horizontal, 23° vertical; GMR Fantom™ 256: 1.25° horizontal, 23° vertical |
| Минимален обхват | 6 метра |
| Мощност | 250 W |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin GMR Fantom™ 254 Бял 4kW Open Array Радар
Изживейте несравнима яснота и откриване на дълги разстояния с Garmin GMR Fantom™ 254, мощен 4kW open array радар. Със сонарната си Doppler технология и максимален обсег от 72 морски мили, този радар осигурява прецизно разделяне на целите и проследяване на времето в реално време за сериозни моряци.
Ключови Предимства
- 4kW Висока мощност — Отлично откриване на отдалечени цели и времеви явления.
- Doppler технология — Разграничава движещи се от неподвижни обекти за по-добра безопасност.
- Open Array дизайн — Тесен лъч от 4° осигурява изключителна разделителна способност на целите.
- MARPA поддръжка — Автоматично проследява до 10 цели за по-безопасна навигация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип радар | Open Array |
| Изходна мощност | 4 kW |
| Максимален обхват | 72 морски мили |
| Дължина на антената | 4 ft |
| Ширина на лъча (хоризонтална) | 4° |
| Скорост на въртене | 60 об/мин |
| Честота | X-band (9.4 GHz) |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| MARPA проследяване | До 10 цели |
Какво има в кутията
- Garmin GMR Fantom™ 254 радар сензор
- Конзола за монтаж
- Комплект хардуер
- Кабел за захранване и данни
- Инструкции за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















