- Garmin

Безплатна Доставка


Имаме силата. 250 вата, за да бъдем точни. | Знайте дългите и късите от него с обхват на засичане от 20 ’до 96 морски мили. | MotionScope ™ подчертава всичко, което се движи, така че да няма изненади. | Колкото повече, толкова по-добре с MARPA. Проследявайте до 30 движещи се цели. | Изчистете бъркотията с scan-to-scan осредняване. |

MOTIONSCOPE ТЕХНОЛОГИЯ |
AUTOMATIC ACQUISITION |
ЯСЕН ИЗГЛЕД |
АВТОМАТИЧНО МАРКИРАНЕ НА ПТИЦИ |
PULSE COMPRESSION |
ЕХО СЛЕДИ |
RADAR OVERLAY |
ДИНАМИЧЕН МОРСКИ ФИЛТЪР |
БЕЗОПАСНА ЗОНА |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | GMR Fantom™ 254: Пиедестал: 16,6 "x 14,3" x 10,7 "(42,1 x 36,4 x 27,1 cm); Пълно сглобяване: 15,9 "височина x 51,8" диаметър (40,3 cm x 131,4 cm); GMR Fantom™ 256: Пиедестал: 16,6 "x 14,3" x 10,7 "(42,1 x 36,4 x 27,1 cm); Пълно сглобяване: 15,9 "височина |
| Тегло | GMR Fantom™ 254: Array: 11.4 lb (5.2 kg); Pedestal: 34.7 lb (15.7 kg); GMR Fantom™ 256: Array: 16.0 lb (7.3 kg) Pedestal: 34.7 lb (15.7 kg) |
| Скорост на въртене | 24 и 48 rpm (Високата скорост се ползва само в режим Един обхват, със забранена функция MotionScope, и при зададен обхват под 12 NM) |
| Воден рейтинг | IPX6 |
| Максимален обхват | 96 nm |
| Ширина на лъча | GMR Fantom™ 254: 1.8° horizontal, 23° vertical; GMR Fantom™ 256: 1.25° horizontal, 23° vertical |
| Минимален обхват | 6 метра |
| Мощност | 250 W |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Свързаност | Ethernet |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.00кг |
Радар Garmin GMR Fantom™ 254 4 kW (черен)
Подобрете морската си осведоменост с радара Garmin GMR Fantom™ 254. Този 4 kW отворен антена CHIRP радар осигурява изключително разделяне на целите и обхват до 72 морски мили, което го прави идеален за развлекателни и търговски плавателни съдове.
Ключови Предимства
- CHIRP технология — Осигурява отлично откриване на малки обекти и проникване през метеорологични условия за по-ясни изображения.
- Doppler индикация за движещи се цели — Незабавно идентифицира движещи се обекти като лодки и буйове, дори в бурно море.
- Поддръжка на двоен радар — Работи с други радари Garmin за разширено покритие.
- Интеграция с морска мрежа — Свързва се чрез Ethernet със съвместими картплотери Garmin за безпроблемно споделяне на данни.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Изходяща мощност | 4 kW |
| Максимален обхват | 72 nm |
| Честота | X-band (9.3–9.4 GHz) |
| Хоризонтална ширина на лъча | 1.8° |
| Вертикална ширина на лъча | 20° |
| Свързаност | Ethernet |
| Тип монтаж | С конзола отворена антена |
Какво има в кутията
- Радар Garmin GMR Fantom™ 254
- Монтажна конзола и хардуер
- Кабел за захранване
- Инструкции за инсталиране и безопасност
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















