Garmin GMR™ 1234 xHD3, 12 kW - 4’ антена и пиедестал K10-00012-26
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СКАНИРАЙТЕ С МАГНЕТРОННАТА МОЩНОСТ НА GARMIN OPEN-ARRAY RADAR
4-, 12- ИЛИ 25kW МОЩНОСТ, ОБХВАТ ДО 96 МОРСКИ МИЛИ
ТЕХНОЛОГИЯ ЗА ОСРЕДНЯВАНЕ НА СКАНИРАНЕТО
ПОДОБРЕНА ОБРАБОТКА НА РАЗМЕРА НА ЦЕЛТА
ДВОЙНОДИАПАЗОНЕН РАЗДЕЛЕН ЕКРАН
100-ВЪЗЕЛА СТЕПЕН НА ВЯТЪРА1
ТИХ ДВИГАТЕЛ С ОТВОРЕН РЕЖИМ
НОВА ТЕХНОЛОГИЯ ЗА ОСРЕДНЯВАНЕ НА СКАНИРАНЕТО
РЕГУЛИРАНЕ НА РАЗМЕРА НА ЦЕЛТА
ВИСОКОЕФЕКТИВНИ АНТЕНИ
Отворените антени с мощност 100 възела и оцента на вятъра имат скорости на въртене от 24 и 48 RPM за бързи скорости на преначертаване, с максимален обхват до 96 морски мили при версиите с 25 kW (до 72 морски мили при 4- и 12 -kW версии).
ИСТИНСКИ ЕХО СЛЕДИ
ДВОЕН ОБХВАТ
DYNAMIC AUTO GAIN
Автоматично настройва нивата до оптимални настройки за пристанища, близо до брега и в открито море.
РАДАРНО НАСЛАГВАНЕ
РАДАР С ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ
DUAL-RADAR SUPPORT
Това позволява на всеки дисплей да изтегля данни от различни източници.
ДИНАМИЧЕН МОРСКИ ФИЛТЪР
AUTO BIRD GAIN
Открийте ята с птици на повърхността на водата, където е вероятно да се намират и риби.
MARPA TARGET TRACKING
Проследявайте до 30 цели, за да избегнете сблъсъци (с подходящи сензори, продават се отделно).
GUARD ZONE
Задайте зоната за безопасност и получете аларма, когато обект влезе в зоната.
RANGE AND BEARING CUES
1 4-kW версии изискват допълнително оборудване (продава се отделно) за 100 възела вятър
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размери4’ array: 1325 x 122 x 170 mm (52.2″ x 4.8″ x 6.7″); 6’ array: 1938 x 122 x 170 mm (76.5″ x 4.8″ x 6.7″); Pedestal: 520 x 328 x 314 mm (20.5″ x 12.9″ x 12.4″);
Консумация на енергия18 W
Тегло4’ array and pedestal: 28.4 kg; 6’ array and pedestal: 30.4 kg;
Воден рейтингIPX6
Максимален обхват96 nm
Ширина на лъча4’ array: 1.8° horizontal, 23° vertical; 6’ array: 1.1° horizontal, 23° vertical;
Входящо напрежение10 - 32 V DC
Антена4’ array: 48″ (122 cm); 6’ array: 72″ (183 cm);
Тегло4.00кг
АтрибутСтойност
Резолюция на дисплеяНяма дисплей
Сензорен екранНе
Вграден сонарНе
Вграден GPSНе
ВодоустойчивостIPX6
СвързаностEthernet
Предварително заредени картиНе
Съвместим с радарДа
Тип монтажС конзола
Тегло4.00кг
Garmin GMR™ 1234 xHD3 – 12 kW радар с отворена антена 4' и пиедестал
Ключови Предимства
  • Мощно откриване — Изходна мощност 12 kW прониква през силен дъжд и смущения за ясна картина на околната среда.
  • Отворена антена — 4' антената осигурява тесен лъч за прецизно определяне на посоката.
  • Включен пиедестал — Здраво монтажно решение за сигурно инсталиране на лодки с различни размери.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност на радара12 kW